Розбивка фундаменту ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Розбивка фундаменту як етап геодезичних робіт

 

Геодезичні дослідження дають можливість споруджувати конструкції строго по креслярській документації, що дозволяє уникнути дефектів при їх експлуатації, а тим більше — руйнування. У комплекс таких досліджень входить також розбивка фундаменту — спеціальна розмітка, що робиться на ділянці, де буде розташовуватися споруда. Дані вимірювань повинні бути гранично точними і відповідати вимогам проектних документів.

Процедурі передує підготовчий етап:

  • Зносяться непотрібні споруди.
  • Розчищають майданчик.
  • Вирівнюється ґрунт.
  • Фіксується разбивочна мережа і встановлюються спеціальні геодезичні знаки, які обираються в залежності від поверховості майбутнього будинку, регламентованих термінів будівельних робіт, геологічних особливостей ділянки і т.п.

Крім того, ретельно перевіряється стабільність розташування елементів розбивної мережі, після чого їх зображають у креслярських документах.

Якими приладами проводять вишукування?

Звичайно, при будь-яких будівельних роботах можливі невеликі відхилення, але якщо їх ігнорувати і не виправляти своєчасно, вони можуть перетворитися у критичні дефекти. Тому на етапі планування процесу забудови важливо зробити все максимально точно. Для цього використовується розбивка фундаменту тахеометром — спеціалізованим приладом, що надає високоточні дані про відстані між елементами й об’єктами, які роблять заміри кутів, що фіксує координати та ін. Завдяки цьому обладнанню інженери фірми «Геоспектр-7» допоможуть вам звести ідеально рівне спорудження без будь-яких відхилень від проектної документації.