Проект пандуса ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Проєкт пандуса

 

Відповідно до сучасного законодавства будівля має бути доступною для всіх груп населення, в тому числі для людей з обмеженими можливостями. Проєкт пандуса дозволяє розробити спеціальну конструкцію для пересування людей в інвалідних візках та з іншими фізичними обмеженнями.

Що таке проєкт пандуса?

Документ являє собою точне креслення, на якому показані план та розрізи пандуса з необхідними розмірами. Також у ньому наводиться специфікація елементів конструкції із зазначенням їх кількості. Як основний матеріал пандуса може бути використаний метал, бетон або дерево.

Для чого необхідна і чим корисна ця послуга?

Проєкт необхідний для облаштування комфортного середовища для всіх верств населення. Він дозволяє людям із певними обмеженнями мати змогу відвідати будь-який заклад або установу, не потребуючи сторонньої допомоги. Така конструкція у вигляді похилої поверхні надає особам з інвалідністю рівні права щодо безперешкодного доступу до будівель.

У яких випадках необхідний проєкт пандуса?

Послуга потрібна при будівництві або реконструкції різних об’єктів:

 • житлових будинків;
 • медичних закладів;
 • кафе та ресторанів;
 • навчальних установ;
 • торгово-розважальних центрів;
 • готелів, салонів краси та ін.

Отже, будь-яка житлова і громадська будівля або місце загального користування повинно мати доступ для людей з обмеженими можливостями пересування.

Порядок виконання послуги

Професійний якісний проєкт виконується згідно з вимогами поточних будівельних норм, з урахуванням особливостей конкретної будівлі та побажань замовника. Тож роботи починаються лише після ретельного ознайомлення з планом, розташуванням та іншими особливостями будинку.

При виконанні проєкту враховуються обов’язкові вимоги до стаціонарних конструкцій:

 • мінімальна ширина пандуса в просвіті при однобічному русі — 1,2 м, при двобічному — 1,8 м;
 • максимальний ухил пандусу — 8%, на коротких ділянках при перепаді висот до 0,2 м — 10 %;
 • наявність двох горизонтальних майданчиків — верхнього і нижнього;
 • похила частина не повинна закінчуватись впритул до дверей;
 • поверхня виконується шорсткою та чітко маркованою кольором або фактурою, та інше.

Умови та вартість надання послуги

Для замовлення послуги необхідно надати наявні матеріали щодо будівлі. Облаштування пандусу не потребує отримання містобудівних умов або прийняття в експлуатацію. Вартість робіт визначається індивідуально в залежності від їх об’єму та особливостей. З орієнтовною ціною різних робіт можна ознайомитись на нашому сайті.

По закінченні замовник отримує проєкт пандуса, виконаний відповідно до наявних умов та вимог чинного законодавства. Така конструкція буде максимально якісною і зручною для використання.

Відповіді на часті питання

Скільки часу буде потрібно?

Терміни виконання робіт залежать від декількох факторів та обговорюються індивідуально. Заявка на послугу обробляється в день звернення і вже наступного дня отримує статус «в роботі».

Які гарантії надаються?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи та ліцензії на всі види послуг, які ми пропонуємо. У нас працюють кваліфіковані інженери, та використовується сучасне обладнання. Тому ми з впевненістю гарантуємо високу якість послуг. Та на всіх етапах готові надати детальну консультацію з відповідями на ваші питання.