GPS геодезія 1500 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

GPS геодезія як швидкий і точний спосіб інженерних вишукувань

 

Результатами технологічного прогресу користуються абсолютно всі наукові сфери, включаючи і геодезичну галузь. Завдяки новому підходу до вимірювань можна не просто отримати детальну інформацію про досліджуваний об’єкт, але й зробити це максимально швидко. Тепер на озброєнні геодезистів є спеціалізоване обладнання, за допомогою якого здійснюється GPS зйомка — метод, що дозволяє оперативно виміряти будь-який земельний наділ, помітно скоротивши при цьому часові витрати, а також заощадивши фінанси замовника завдяки тому, що для проведення робіт потрібно значно менше фахівців.

Супутникова геодезія незамінна при проектуванні опорних мереж, проведенні виконавчої топозйомки, перенесення заздалегідь спроектованих споруд в натуру і т.п. Для проведення необхідних вишукувань GPS геодезія використовує такі методи:

  • Статичний — вважається найбільш точним, що досягається спостереженням за об’єктом протягом години або більше. Незамінний при розробці опорних мереж.
  • Швидкостатичний — здійснюється протягом 15-20 хвилин, тому має меншу точність, ніж попередній.
  • Кінематичний — спостереження проводяться приблизно 30 секунд. Оптимальний для топозйомки на відкритих майданчиках з мінімальним числом об’єктів з чіткими контурами.
  • Безперервний кінематичний полягає в постійному русі приймача. Застосовується при трасуванні доріг, ліній електропередач та подібних конструкцій.

За допомогою такого виду вимірювань фахівці команди «Геоспектр-7» оперативно виконають будь-які інженерно-вишукувальні роботи, а також допоможуть в оформленні кадастрової документації.