План зонування території від 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 4 днів

План зонування території як шлях до розвитку населеного пункту

 

Зонування території — метод поділу земель не на окремі ділянки, а на групи ділянок, які будуть використовуватися для самих різних потреб громадськості.

Принцип зонування зводиться до наступного. Суміжні ділянки об’єднуються в залежності від цільового призначення землі. Кордони зон відповідають лініям вулиць, які проходять паралельно, або повністю ідентичні з ними.

Зонінг передбачає поділ будь-якого населеного пункту на:

  • Зони.
  • Пояс.
  • Район.

Залежно від приналежності території до тієї чи іншої зони, можуть бути введені обмеження в плані використання землі. Також визначається мінімальна квадратура земельних ділянок. Зонування передбачає регламент типу споруд, які можна зводити в тому чи іншому районі міста.

Види зон в населених пунктах

Грамотне кадастрове зонування дозволяє населеному пункту розвиватися завдяки раціональному використанню території. Певна зона відводиться під конкретну мету:

  • Житловий масив.
  • Промислова зона.
  • Соціально-культурна зона.
  • Рекреаційна зона.

Власникам ділянок надається перелік типів використання землі. Кожна зона має різне цільове призначення. Зонінг вже давно практикують у багатьох європейських державах, де масова забудова стала виходити з-під контролю. Впорядкувати розвиток населених пунктів вдалося завдяки ряду обов’язкових правил.

Навіщо потрібен план зонування території?

Для того щоб визначити, що можна будувати на тій чи іншій ділянці, спершу треба дізнатися, в якій зоні вона розташована. Далі необхідно ознайомитися із встановленими правилами, обмеженнями, які передбачаються актами по зонуванню. Якщо ділянка виділена під будівництво житлового будинку, на ділянці не можна буде побудувати, наприклад, магазин. Зонінг використовується для задоволення потреб населення, а також для правильного розвитку населеного пункту.

Як гарантовано отримати результат?

Щоб скоротити терміни отримання необхідної документації, можете розраховувати на наш професіоналізм. Пропонуємо поетапну розробку проектів забудови окремої ділянки, району або мікрорайону. Вся робота виконується сертифікованими фахівцями «під ключ». Ми цінуємо час клієнтів і цінуємо свій, тому працюємо з дотриманням термінів!