Паспорт технічного стану цену уточняйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Паспорт технічного стану: кому потрібен і як оформлюється?

 

Щоб запобігти аварійним ситуаціям, які можуть статися у процесі експлуатації споруд різного призначення, в обов’язковому порядку проводиться паспортизація об’єктів. Даній процедурі підлягають усі виробничі будівлі, склади, інженерно-технічні об’єкти, для чого залучаються спеціалізовані організації. Компанія «Геоспектр-7» має всі необхідні ліцензії для здійснення подібних робіт, що допоможе продовжити термін експлуатації об’єкта.

Процедура паспортизації проводиться для будівель будь-яких державних відомств, а також організацій будь-яких форм власності. У разі відсутності такого документа може накладатися штраф. При цьому робота на підприємстві може бути повністю зупинена, поки відповідні органи не закінчать перевірку, що призводить до значних збитків.

Розділи, які предбачає паспорт технічного стану, містять наступні дані:

  • Інформацію про організацію (чи є вона міністерської, відомчою або приватною), поштову адресу, вказується форма власності та ініціали керівника.
  • Вносяться загальні дані про об’єкт: класифікація, рік побудови, поверховість, загальна площа, відомості про проектувальника і генерального підрядника, який здійснював будівельні роботи, балансова вартість.
  • Фіксується фактичний стан, робляться висновки про подальшу експлуатацію. Ретельно вивчається не тільки загальний стан, але й окремі конструктивні елементи, підіймально-транспортні механізми та ін. У разі виявлення дефектів оцінюються можливі аварійні наслідки.