Кадастровий номер ділянки Україна від 6000 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 1 місяців

Кадастровий номер на земельну ділянку в Україні: особливості оформлення

 

Отримання кадастрового номера в Україні може здатися клопітким і виснажливим заняттям. Але якщо спочатку довіритися землевпорядній компанії з досвідом, то труднощів не виникне. Ідентифікаційний код на землю оформляється за затвердженою законом схемою. Перш ніж подавати клопотання на отримання цифрового коду на землю, необхідно зробити кадастрову зйомку місцевості. Дана процедура дозволить визначити:

  • реальні розміри наділу;
  • його межі, поворотні точки і контури;
  • ступінь накладення меж на сусідні земельні ділянки;
  • наявність зон обтяження або обмеженого використання (сервітути).

При необхідності в поворотні точки можуть бути встановлені межові знаки. На підставі отриманих даних складається кадастровий план наділу, який повинен бути представлений в цифровому XML-форматі. Якщо в техдокументації допущені помилки і неточності, вона буде спрямована на доопрацювання, що негативно позначиться на часових і фінансових витратах.

Компанія «Геоспектр-7» допоможе отримати кадастровий номер ділянки з першого разу. Всі роботи виконуються сертифікованими інженерами і геодезисти з використанням високоточного сучасного обладнання. Телефонуйте нам в будь-який день — зробимо роботу грамотно і в зазначені терміни!