Інженерна геодезія ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Інженерна геодезія — комплекс заходів, необхідний при будь-яких будівельних роботах

 

Практично на всіх етапах будівництва потрібна інженерна геодезія, будь то підготовка проектної документації, сам процес будівництва, введення в експлуатацію і навіть контроль стану будівлі в її процесі. Крім моніторингу житлових об’єктів цей тип заходів необхідний при спостереженні за промисловими спорудами, залізничним полотном, крановими шляхами і т.п.

Найчастіше інженерно-геодезичні роботи замовляються, коли потрібно провести перевірку завершених будівельних циклів, точно дізнатися фактичну ситуацію на майданчику, а також отримати інформацію про реальний стан споруди, щоб розпланувати наступні дії. У кожному окремому випадку потрібні різні інженерно-геодезичні вишукування, оскільки, наприклад, для перевірки старенької, що майже зжила себе споруди, явно не знадобляться високоточні, множинні дослідження, без яких не обійтися, припустимо, при проектуванні нового промислового об’єкта. Від того, які будуть потрібні інженерно-геодезичні вишукування, ціна на проведення вимірювань встановлюється індивідуально з урахуванням особливостей будмайданчика або окремо взятої конструкції.

 

Яку інформацію допомагає отримати інженерна геодезія?

 

Такий комплекс вимірювальних заходів, як інженерна геодезія в будівництві, дозволяє розв’язати наступні проблеми:

  • Перед початком забудови на території виробляється розбивка осей запланованих будівель, які послужать підставою для майбутніх будівельних робіт.
  • Якщо конструкції вже зведені, а потрібно перевірити, чи коректно проведений їх монтаж, чи можна їх вважати безпечними і т.п. На даному етапі інженерно-геодезичних вишукувань для будівництва проводиться виконавча зйомка, що забезпечує даними про фактичний стан справ, які потім звіряються із проектними показниками.
  • Отримати інформацію про зношеність і деформації конструкцій, їх просідання та інших дефектах, а також скласти прогноз, як надовго їх вистачить.

Досвідчений інженер-геодезист зуміє передбачити кожну дрібницю у процесі забудови, зробить виміри навіть при сусідніх конструкціях, які заважають, врахує розташування довколишніх об’єктів нерухомості й комунікацій. Співробітники компанії «Геоспектр-7» мають у розпорядженні надточне обладнання та неоціненний досвід, завдяки чому ви отримаєте високопрофесійну документацію максимально швидко.