Геологія ділянки від 7500,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 10 днів

Геологія ділянки – Геологічне дослідження ділянки

 

Будівництво і реконструкція будь-якого об’єкта починаються з докладного вивчення майданчика землі. Ретельний аналіз грунту дозволяє прийняти зважені проектні рішення. І вибрати оптимальні матеріали і технології будівельних робіт. Що, в кінцевому підсумку, стає запорукою надійності, безпеки і довговічності будівлі. При цьому проведення досліджень вимагає високої кваліфікації і дотримання діючих нормативів.

Що таке геологія ділянки?

Геологічне дослідження ділянки – вид інженерних вишукувань, спрямований на вивчення фізичних, хімічних і механічних властивостей ґрунтів і підземних вод. Ця обов’язкова процедура проводиться перед проектуванням, будівництвом і реконструкцією різних об’єктів:

 • житлових будинків;
 • промислових споруд;
 • інженерних комунікацій.

Крім того, подібні вишукування необхідні для визначення стійкості схилів при проектуванні доріг. А також при зведенні тунелів, мостів і інших об’єктів.

Для чого потрібна і чим корисна послуга?

Якісна геологія ділянки під будівництво дає актуальну інформацію про наступне:

 • типах і фізико-хімічні властивості грунту;
 • характеристиках і глибині залягання підземних вод;
 • наявності ерозій, зсувів, підтоплень та інших потенційно небезпечних процесів.

А також дозволяє визначити поведінку грунтів під навантаженням і вплив підземних вод на стан грунту.

У яких випадках необхідно замовити геологію ділянки?

Ретельний аналіз території необхідний для дотримання діючих нормативів під час проведення будівництва. Оскільки, наприклад, на деяких видах грунтів не допускається зведення висотних будівель. Недотримання норм може призвести до просідання, появи тріщин і іншим аварійним ситуаціям в майбутньому.

Що входить в дану послугу?

В процесі геологічного аналізу виконується наступне:

 • вивчаються матеріали по заданій майданчику, в тому числі дані попередніх інженерних вишукувань;
 • проводиться виїзд фахівців на місцевість з проведенням польових досліджень – бурінням необхідного числа свердловин і забором зразків грунту і підземних вод;
 • проводиться вивчення відібраних проб в лабораторних умовах, визначається просідання і інші характеристики породи;
 • складається технічний звіт з рекомендаціями зі зведення об’єкта.

Отриманий звіт використовується в якості основи для проектування будівлі або споруди.

Етапи і порядок виконання

Інженерно-геологічні вишукування проводяться в кілька етапів:

 1. Попередній. Вивчення архівних документів по майданчику (за наявності).
 2. Польовий. Виїзд на об’єкт, буріння свердловин, відбір проб ґрунту і підземних вод. При необхідності проведення статистичного зондування для визначення опору грунтів.
 3. Лабораторний. Фізико-хімічний аналіз проб, визначення характеристик і властивостей ґрунту та ґрунтових вод.
 4. Камеральний. Ретельна обробка отриманих польових і лабораторних даних.
 5. Завершальний. Складання фінального технічного звіту.

Геологія ділянки: вартість і умови роботи

При дослідженні геології ділянки ціна послуги розраховується індивідуально і залежить від розміру і особливостей майданчика. Орієнтовна вартість процедури – від 5000 грн. При цьому ми пропонуємо послуги з оптимальним співвідношенням «ціна – якість». Наші сертифіковані інженери мають величезний досвід вивчення майданчиків різної величини і складності. І готові професійно виконати будь-які дослідження.

Що надається клієнтові?

Результатом геології земельної ділянки стає технічний звіт, який містить інформацію про проведені дослідження. У тому числі опис виявлених потенційно небезпечних процесів і рекомендації по вибору фундаменту. Він повністю відповідає чинним нормативам і може служити основою для проектування об’єкта.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання замовлення залежить від особливостей майданчика і наявного пакета документів. У середньому вона становить 1-10 днів. При цьому обробка заявки на послугу здійснюється в день звернення. Вже на наступний день вона знаходиться в роботі у фахівців.

Які гарантії ви надаєте?

Гарантія дотримання термінів і проходження кожній букві закону – все це завдяки кваліфікованому персоналу, сучасним буровим установкам, високоточного лабораторного обладнання і великому досвіду. Компанія «Геоспектр-7» має всі необхідні ліцензії на наданий перелік робіт. Чи готові проконсультувати вас по виниклих питань на будь-якому етапі.