Геологія Дніпро Буріння 2-х свердловин по 8 м від 9000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів (геологічний звіт до 14 днів)

Геологія в Дніпрі: які послуги можна замовити?

 

Усе частіше послугами професійних геологів користуються не тільки різні великі будівельні компанії, але і приватні особи. Зростаючий попит на послуги геологічних підприємств свідчить про прагнення забудовників зробити будівництво на своїй земельній ділянці максимально якісним і безпечним.

Більшість організацій, які займаються геологією в Дніпропетровську, проводять великий спектр інженерно-геологічних вишукувань:

  • комплексне вивчення ґрунту під будівництво;
  • буріння свердловин під різні цілі (геологорозвідувальні, водоносні, для закладки фундаменту);
  • визначення насиченості ґрунту порожнечами;
  • складання геологічної карти земельної ділянки.

Вибір типу робіт повністю залежить від вимог замовника, які представлені у вигляді технічного завдання. Однак бувають випадки, коли технічне завдання складено некоректно або невірно визначені цілі досліджень. Щоб уникнути подібних проблем, краще віддати перевагу тій землевпорядній організації, яка має великий досвід і добру репутацію. Саме такою є компанія «Геоспектр-7». Наші фахівці-геологи завжди допоможуть розібратися у складних моментах і проконсультують з будь-яких питань.