Геологія для проекту ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Чому не варто економити на геології для проекту

 

Проводити геологічні вишукування на ділянці, де планується забудова, слід в обов’язковому порядку. Інакше потім можна зіткнутися з такими неприємностями, як тріщини на стінах споруд, затоплення підвалів, цвіль та інші проблеми. Уникнути таких сюрпризів допоможе попередньо проведена геологія для проекту, яка наочно продемонструє, які складнощі можуть виникнути в процесі будівництва і подальшої експлуатації будівлі.

Таке дослідження виправдане з фінансової точки зору, оскільки спорудження і додаткове зміцнення фундаменту на невідповідному грунті може спричинити набагато більші грошові витрати. Адже нерідко трапляється, що будинок, побудований біля мальовничої водойми без попереднього вивчення місцевого ґрунту, може зсуватися в бік води, а то і зовсім руйнується.

У ході дослідження відбираються проби:

  • Грунту, завдяки чому фахівці отримують повну інформацію про його склад, здатність витримувати навантаження, хімічні властивості, динамічні характеристики і т.п.
  • Води, що допомагає дізнатися, наскільки близькі підземні води до поверхні землі, наскільки вони засмічені та небезпечні для здоров’я та інші характеристики.

На підставі отриманих відомостей фахівці компанії «Геоспектр-7» складуть геологічний розріз досліджуваної території, розрахують фундамент і дадуть рекомендації щодо бажаних будівельних матеріалів.