Інженерні вишукування під сонячні електростанції — Геодезія для СЕС 500,00 грн/Га Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Геодезія під сонячні електростанції (СЕС) – Застава надійного будівництва вашого енергетичного проєкту

 

Доступна і екологічна сонячна енергія набуває все більшої популярності. При цьому запорука найбільшої віддачі установки – вибір оптимального місця розташування СЕС. Ми пропонуємо точну і грамотну геодезію під сонячні електростанції та батареї . Результати проведених досліджень дозволять отримати максимально ефективний енергетичний проект.

Що таке геодезія під СЕС?

Вишукування під сонячні електростанції – один з видів інженерних досліджень, який складається в аналізі геодезії заданого ділянки. Він дозволяє врахувати природні умови місцевості при розробці проекту і розрахунку техніко-економічної ефективності.

Для чого потрібна послуга?

Дослідження допомагає визначити найбільш підходяще місце розміщення конструкції і раціонально розпорядитися наявної землею. В результаті можливе отримання максимальної кількості кіловат електроенергії від майбутньої установки.

Чим корисна і в яких випадках необхідна процедура?

Дані роботи необхідні на етапі проектування сонячної електростанції. Ретельне дослідження рельєфу та інших особливостей місцевості стає запорукою високої рентабельності сонячної електростанції.

Що входить в геодезію під сонячні електростанції?

Геодезія для будівництва СЕС дозволяє виконати винос меж ділянки, відведеної під розміщення електростанції. Він здійснюється перенесенням зазначених в землевпорядних документах координат точок на місцевість. А самі точки закріплюються межовими знаками – реперами. Також проводиться зйомка і оформлення топографічного плану наділу.

Етапи і порядок виконання процедури

Попередні роботи проводяться в наступному порядку:

  • вивчення наявної документації щодо земельної ділянки;
  • визначення опорних геодезичних пунктів для прив’язки поворотних точок кордону;
  • виїзд інженерів-геодезистів на місцевість, проведення необхідних вимірювань, установка межових знаків;
  • складання акта встановлення меж земельного наділу.

Далі проводиться топографічна зйомка для вивчення геодезії місцевості. Для цього вивчаються архівні матеріали з попередніх зйомок і визначається програма робіт. Далі на місцевості розбивається мережа точок знімальної основи, і проводиться зйомка. На основі її результатів викреслюється топографічний план і оформляється база отриманих геодезичних даних.

Вартість і умови роботи

При дослідженні геодезії під СЕС вартість послуги розраховується індивідуально і залежить від масштабів і особливостей майданчика. Орієнтовна ціна – від 500 грн / га. При цьому ми пропонуємо послуги з оптимальним співвідношенням «ціна – якість». Наші сертифіковані інженери мають величезний досвід подібних робіт різної складності.

Що надається клієнтові?

Результатом геодезичного дослідження стає топографічний план місцевості. Він допомагає оцінити рельєф і особливості ландшафту. І вибрати оптимальне місце розміщення і необхідний кут нахилу панелей.

Під час дослідження використовується сучасне високоточне обладнання. Тахеометри дозволяють створити точну 3D-модель і визначити найбільш вигідні точки для монтажу установки. Після проведення інженерних розрахунків на майданчику встановлюються спеціальні палі – геошурупи. Вони допомагають забезпечити непорушність фундаменту навіть на нестабільному ґрунті.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання робіт залежить від особливостей проекту і наявного пакета документів. У середньому становить 1-2 дня. При цьому обробка заявки на послугу здійснюється в день звернення. І вже на наступний день вона знаходиться в статусі «в роботі».

Які гарантії ви надаєте?

Гарантія професійного підходу і чіткого результату, дотримання всіх нормативів і термінів – все це завдяки злагодженій роботі та розуміння суті питання. Досвід компанії «Геоспектр-7» гарантує високу якість робіт. Ми маємо всі необхідні ліцензії на послуги, що надаються і завжди відкриті для докладних консультацій. На будь-якому етапі можемо вирішити складні питання.