Аерозйомка від 200,00 грн/Га Термiн виконання робіт - вiд 1 до 3 днів

Аерозйомка

 

Аерозйомка в Дніпрі та інших містах України – ефективний спосіб отримати актуальні просторові дані заданої місцевості. Максимально точна інформація вимагає високої кваліфікації фахівців і використання сучасної фотоапаратури.

Що таке аерозйомка?аерофотозйомка місцевості в Дніпрі

Аерофотозйомка це комплексні геодезичні дослідження з отриманням фотознімків заданої майданчики. Виконується за допомогою високоточної оптичного устаткування, встановленого на безпілотний літальний апарат – БПЛА. Дозволяє отримати різні види фотографій, які необхідні для створення планів, схем або 3D-формату. Якісно проведена процедура гарантує високу деталізацію об’єктів і великий дозвіл зображень.

Для чого потрібна і чим корисна ця послуга?

Даний метод застосовується для створення точного плану і топографічної карти місцевості. Це необхідно для передпроектної підготовки до будівництва об’єкта і подальшої оцінки якості виконаних робіт. Також фотоплан дозволяє відобразити кордони і форму ділянки, що може знадобитися, наприклад, для його продажу. Причому, вартість аерофотозйомки цілком доступна і чим більше розміри майданчика, тим нижче ціна обробки кожного гектара.

У яких випадках необхідна аерозйомка?

Аерозйомка з квадрокоптера виконується для наступних цілей:

 • проектування будівель і споруд;
 • перевірка ходу будівництва об’єкта;
 • складання кадастрових планів;
 • отримання інформації про рельєф майданчика;
 • оцінка ведення господарської діяльності;
 • моніторинг особливостей сільськогосподарських ділянок;
 • трансляція масових заходів;
 • побудова 3D-панорами місцевості;
 • отримання фото для реклами або каталогів;
 • дослідження стану навколишнього середовища;
 • запобігання надзвичайним ситуаціям та інше.

Види послуги

Існує два основних види професійної аерозйомки:

 • Планова. Зазвичай проводиться для оцінки особливостей рельєфу ділянки майбутнього будівництва і складання проектної документації. Виконується об’єктивом, розташованим паралельно поверхні землі.
 • Панорамна. Проводиться для своєчасного виявлення відхилень від проекту при комплексному будівництві і в інших випадках. Виконується обертовим об’єктивом з участю кількох камер.
 • Перспективна. Використовується для міського планування, 3D-моделювання, моніторингу інфраструктури та інших цілей. Проводиться об’єктивом, розташованим під кутом.

Порядок виконання послуги

Процедура проводиться таким чином:

 1. Підготовчий етап. Оформлення замовлення, узгодження особливостей робіт, укладання договору.
 2. Польовий етап. Виїзд фахівців на місцевість, рекогностування майданчику, виконання розрахунків з оптимізацією маршрутів польотів. Налагодження та тестова перевірка обладнання, аерозйомка коптером досліджуваної ділянки.
 3. Лабораторна діагностика. Фотограмметрична обробка отриманих знімків, геометрична корекція.
 4. Камеральний етап. Складання підсумкової технічної документації у вигляді пояснювальної записки з текстовими і графічними додатками.

Умови і вартість надання послуги

Для замовлення послуги необхідно надати всі наявні матеріали по майданчику. Спеціальні узгодження і дозволу не потрібні, а роботи виконуються практично при будь-яких погодних умовах. Також можливий проліт в важкодоступних місцях в безпосередній близькості від будівель, споруд та інших об’єктів.

Один з важливих чинників при замовленні аерозйомки – ціна . Вона залежить від площі і інших особливостей ділянки:

 • 30 Га і більше – від 250 грн / га;
 • 100 Га і більше – від 200 грн / га;
 • 200 Га і більше – від 150 грн / га.

Після закінчення роботи клієнту надається актуальний ортофотоплан з дозволом знімків до 1см / піксель; 3D модель; топографічний план М 1: 500, М 1: 2000. За бажанням інформація може бути надана як в паперовому, так і цифровому вигляді.

Відповіді на типові запитання

Скільки часу буде потрібно?

Терміни виконання робіт в основному залежать від розміру майданчика: для ділянки розміром 30 га і більше – 1-3 дні, 100 Га і більше – 2-3 дні, 200 Га і більше – 3-5 днів. Заявка на послуги аерозйомки обробляється в день звернення і вже на наступний день отримує статус «в роботі».

Які гарантії надаються?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи і ліцензії на всі види послуг, що надаються. У нас працюють кваліфіковані інженери, і використовується сучасне обладнання. Тому ми з упевненістю гарантуємо високу якість послуг і на будь-якому етапі готові надати детальну консультацію з відповідями на всі виниклі питання.