ГЕОЛОГІЯ

Головна Послуги Геологія

Інженерно-геологічні вишукування
Професійно виконані інженерно-геологічні вишукування – гарантія якісного проектування будівельного об’єкта. Вони дають потрібну інформацію для важливих рішень, наприклад, вибору типу і заглиблення фундаменту.
Крім того, ретельне дослідження будівельного майданчика дозволяє передбачити захисні заходи при наявності складних геологічних процесів. Один з параметрів геологічних вишукувань – ціна – залежить від особливостей ділянки і майбутньої будови.

Розрахунок вартості

Loading…

Геодезичні дослідження


Площа ділянки (га.)
 

Увага! Розрахована вартість є орієнтовною і може бути як вище, так і нижче – в залежності від умов проведення робіт.
Для точного розрахунку вартості, залиште замовлення – наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом, уточнить всі деталі та вишле повне комерційну Пропозицію.


0грн.
* Required
Loading…

Площа проектованої будівлі (Пляма забудови), м²


Увага! Розрахована вартість є орієнтовною і може бути як вище, так і нижче – в залежності від умов проведення робіт.
Для точного розрахунку вартості, залиште замовлення – наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом, уточнить всі деталі та вишле повне комерційну Пропозицію.


0грн.

Що таке інженерно-геологічні вишукування?

Геологічні вишукування – це один з видів робіт по вивченню природних умов майданчика будівництва. В ході цих досліджень вивчається:
Зазвичай геологія і геодезія ділянки досліджуються комплексно. Це дозволяє оцінити як грунт і підземні води, так і рельєф території. Як результат – розробити технічно обгрунтований і економічно доцільний проект. А також врахувати зміни навколишнього середовища під впливом нового об’єкта.

Якісно виконані інженерно-геологічні вишукування для
будівництва – це основа безпомилкового проектування
будинку і будь-якої іншого споруди.

Наші послуги:

Мета і призначення геологічних вишукувань

Дані роботи обов’язково проводяться на етапі підготовки до проектування будь-яких будівельних об’єктів. Основна їх мета – визначити ключові характеристики ґрунту та ґрунтових вод.

Отримана інформація дозволяє оцінити можливість зведення даного об’єкта на ділянці, показуючи здатність грунту витримати заплановану навантаження. І при необхідності розробити заходи щодо захисту від карстів, зсувів, підтоплень і т. п.

Переваги проведення інженерно-геологічних вишукувань для розробки проекту – прийняття обґрунтованих будівельних рішень і раціональне витрачання коштів.

Види геологічних робіт:

Оскільки дані дослідження стають основою проектування, до їх якості пред’являються найвищі вимоги. «Геоспектр-7» пропонує наступні види робіт:

Відправити заявку

Особливості геологічних вишукувань для будівництва

Ми проводимо повний комплекс дослідницьких робіт для будівництва. Отримана інформація використовується для вибору і розрахунку фундаменту і проектування будівлі. Вони дозволяють:

Етапи геології земельної ділянки

Геологічні вишукування для фундаменту проводяться в кілька етапів:
Бурові роботи
Бурові роботи виконуються кваліфікованими інженерами-геологами. Необхідна кількість свердловин визначається в залежності від площі проектованого будови і особливостей місцевості. Буріння свердловин проводиться за допомогою спеціальних установок практично в будь-яких умовах. Спосіб буріння вибирається фахівцями і може бути ударним, шнековим або ударно-поворотним. В результаті буріння відбираються проби грунту і підземних вод для подальшого вивчення.
Лабораторний аналіз грунту
Місце проведення аналізу грунту – лабораторія, оснащена високоточним обладнанням. Під час дослідження проб визначаються фізико-механічні та хімічні характеристики породи. Також оцінюється рівень підземних вод і проводиться аналіз їх агресивності.
Геологічний звіт
Після закінчення досліджень замовнику надається технічний звіт, виконаний згідно з чинними нормативними вимогами. У ньому містяться відомості за геологічними і техногенним умовам майданчика. Робляться прогнози і висновки, необхідні для розробки проекту та іншої робочої документації.

Вартість геологічних вишукувань

ВИД РОБІТТЕРМІНЦІНА
Геологічні вишукування для будівництва приватного будинку, котеджу:
Буріння 1 свердловини (6-8 м)1 день9 000,00 грн.
Буріння 2-х свердловин (6-8 м)1 день16 000,00 грн
Інженерно-геологічні дослідження земельної ділянки:
Буріння 3-х свердловини по 8 м1 деньвід 24 000,00 грн.
Буріння 3-х свердловини по 10 м1 деньвід 24 000,00 грн
Буріння 3-х свердловини по 12 м1 деньвід 24 000,00 грн
В основному на вартість геології ділянки впливає розташування і масштаб об’єкта. Враховується кількість свердловин, погонних метрів буріння і число випробовуваних зразків. Орієнтовна вартість – від 9000 грн. Також для отримання приблизною ціни зручно скористатися онлайн-калькулятором на сайті. Для цього потрібно вказати кількість поверхів будівлі, площа плями забудови та необхідність підвалу. Остаточна вартість послуги розраховується виходячи з конкретного технічного завдання.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ви залишаєте заявку

Консультація по телефону

ТЗ і узгодження

Договір

Проведення робіт

Здача робіт

Проектно-інженерна компанія «Геоспектр-7» є одним з лідерів в українському сегменті ринку. Ми надаємо повний комплекс послуг з інженерно-геодезичних вишукувань по всій Україні. До того ж у нас можна замовити розробку проекту архітектурної та містобудівної документації повний супровід на всіх етапах реалізації проекту, а також підготовку необхідної документації для отримання дозволу на будівництво.

Ознайомитися з повним списком послуг, що надаються і орієнтовними цінами можна на відповідній сторінці сайту. Щоб безкоштовно проконсультуватися зі фахівцем з питань, що цікавлять або оформити попереднє замовлення на надання певної послуги, телефонуйте +38 (068) 370-07-70 або пишіть через форму зворотного зв’язку, на робочу електронну пошту і в популярних месенджерах.

Відгуки

Залишити заявку

Відповіді на типові запитання

1. Що потрібно для замовлення геологічних вишукувань для будівництва будинку?

Для дослідження геології ділянки під котедж або інший об’єкт необхідна повна інформація по ділянці і майбутнього будовою. У тому числі місце розташування майданчика, параметри будівлі, дані топографічної зйомки (при наявності) та інше. Після оформлення заявки наші фахівці допоможуть вам визначитися з необхідними матеріалами і техзаданием.

2. Чи можна обійтися без вивчення геології ділянки?

Ми не рекомендуємо економити на важливому етапі підготовки до будівництва, не відмовлятися від проведення інженерно-геологічних вишукувань на ділянці, відведеній під забудову. Багаторічний будівельний досвід показує: зведення споруд на невивченою або недостатньо вивченою території надалі загрожує серйозними наслідками.

3. Який рівень вартості інженерно-геологічних вишукувань для будівництва?

Один з моментів, які цікавлять при замовленні геології ділянки – ціна. Наша компанія зберігає обгрунтовані і доступні ціни при високому рівні робіт. Це дозволяє нам успішно конкурувати на ринку. І ефективно працювати як з новими, так і постійними клієнтами.

4. Яка гарантія якості геологія ділянки під будівництво котеджу?

«Геоспектр-7» – одна з провідних компаній галузі з досвідом більш 10 років. Ми працюємо в суворій відповідності з технічним завданням, а також нормативними та законодавчими документами. Наші інженери мають всі необхідні сертифікати для проведення вишукувальних робіт і забезпечені сучасними технічними і лабораторними засобами для отримання точних результатів. Ми цінуємо довіру клієнтів, тому виконуємо роботи на совість!

Виконані проекти

Заказать звонок

Укажите ваши контактные данные и
наш эксперт свяжется с вами×
Геологические изыскания

Стоимость составит:

×