ОБСТЕЖЕННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД

Головна ПослугиТехничне обстеження

Технічне обстеження будівель і споруд в Україні: особливості та порядок дій

Технічне обстеження будівлі великий набір інженерних заходів, спрямованих на виявлення технічного стану споруди.

Комплекс перевірок допомагає визначити можливість безпечної експлуатації будівлі, необхідність здійснення дій по ремонту або реконструкції споруди.

В рамках обстеження будівлі проводиться збір і підготовка необхідної документації, що дозволяє вводити і експлуатувати будівельний об’єкт.

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНО ПРОВЕДЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД
Комплексне техобследованіе потрібно для попередження наступних проблем і вирішення певних завдань: 

Коли проводиться технічне обстеження житлових будинків та інших споруд?

     Періодичність подібного роду обстежень споруд визначається різновидом і призначенням будови. Іноді їх здійснюють не за планом. Зазвичай це відбувається, якщо будинок знаходиться в аварійному стані або планується проведення ремонтних робіт або реконструкції.

     Перше технічне обстеження будівель і споруд необхідно проводити протягом перших двох років після початку використання будівельного об’єкта. Повторні перевірки здійснюються не так часто, але не рідше 1 разу на 10 років. Будівлі, розташовані в несприятливому середовищі, повинні перевірятися на придатність до експлуатації кожні 5 років. До таких належать будівлі, які функціонують в агресивному середовищі, умовах підвищеної вологості, сейсмонебезпечних територіях і т. Д. Для споруд, що мають статус культурного, історичного або архітектурної спадщини, повинен здійснюватися регулярний моніторинг.

     Здійснення планового обстеження споруди проводиться після завершення термінів, що нормують експлуатацію. Додатковими причинами можуть бути: виявлення істотних дефектів, деформацій несучих, функціональних або декоративних частин. Також підставою для проведення обстеження та оцінки технічного стану будівель і споруд служать особливі доручення адміністративних органів, що відповідають за будівельний нагляд. Вони проводяться в разі виникнення пошкоджень або негативного впливу стихійних лих, погодних явищ або пожеж.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Ви залишаєте заявку

Консультація по телефону

ТЗ і узгодження

Договір

Проведення робіт

Здача робіт

У процесі моніторингу особливо ретельно перевіряються

Застосування сучасного високоточного обладнання дозволяє вчасно фіксувати деформування і інші проблемні моменти. Своєчасні ремонтні заходи дозволяють уникнути повного руйнування будівлі.

Ключові етапи технічного обстеження конструкцій будівлі

Технічний висновок з обстеження будівлі проводиться в кілька кроків, серед яких виділяються:

Порядок і правила здійснення технічного обстеження надійності і стійкості будівель і споруд:

1ukr
2ukr
3ukr
6ukr
5ukr
4ukr
Іноді для підтвердження ефективності використаних заходів щодо вирішення проблеми застосовується контрольна зйомка обстежуваного об’єкта. Також за запитом замовника або уповноваженого державного органу можуть в якості допоміжних заходів проводитися додаткові перевірки, тестування та огляди.

Після завершення всіх необхідних заходів замовнику відправляється детальний технічний звіт, що складається з текстових та графічних матеріалів. У ньому прописується повний перелік проведених дій. У графічному блоці містяться проектні листи з основною інформацією і кресленнями, плани спорудження, рекомендації технічного характеру, спрямовані на ліквідацію виявлених дефектів.

В якості додаткових матеріалів додаються фотознімки досліджуваного об’єкта і ксерокопія або скан сертифікату або ліцензії організації, яка відповідає за технічне обстеження. Сформований пакет документів згодом буде використовуватися для нових перевірок. При необхідності його потрібно надати в державні органи з нагляду за містобудуванням.
Комплексна експертиза значно розширює перелік здійснюваних перевірок. Додатково в розрахунок беруться акустичні властивості, теплотехнічні характеристики і ін. Особливості будови, які відносяться до інженерних мереж. Перевірка може проводитися в 2 етапи: візуальний огляд і детальний аналіз. Суть і мета обстеження від цього не змінюються, тому перелік проведених робіт залишається колишнім.

Вартість технічного обстеження будівель і терміни

ВИД РАБОТСРОКЦЕНА
Инженерно-техническое обследование и оценка технического состояния строительных конструкций1-2 дняот 7,00 грн/м3
Паспорт технического состояния3 дняот 5,00 грн/м3
Збір необхідних даних, проведення лабораторних випробувань і підготовка пакету документів вимагає наявності специфічних знань, до того ж забирає багато часу і сил. Тому рекомендується звернутися в спеціалізоване агентство. Точна ціна даної послуги визначається в індивідуальному порядку, оскільки на розцінки впливає сукупність факторів.
Оскільки підсумкова вартість визначається після індивідуального обговорення особливостей проекту з замовником, для отримання оцінки витрат на реалізацію необхідно зв’язатися з представником нашої організації.

Проектно-інженерна компанія «Геоспектр-7» – один з лідерів на українському ринку. Ми успішно і стабільно працюємо на протязі 10 років. За цей тривалий період нам вдалося сформувати велику клієнтську базу і партнерську мережу. Численні позитивні відгуки свідчать про позитивну репутацію.

Компанія «Геоспектр-7» спеціалізується на комплексному проектно-інженерному обслуговуванні, проведенні топографічних і геодезичних робіт, геологічних дослідженнях і проектуванні різних видів споруд.

Менеджери «Геоспектр-7» завжди готові відповісти на питання, що цікавлять, допомогти у виборі необхідної послуги і оформити попереднє замовлення. Щоб безкоштовно проконсультуватися з фахівцем, телефонуйте за телефонами +38 (068) 370-07-70, +38 (050) 370-07-70 або +38 (073) 370-07-70

Відгуки

Виконанні проекти

Залишити заявку

Заказать звонок

Укажите ваши контактные данные и
наш эксперт свяжется с вами×
Геологические изыскания

Стоимость составит:

×