Винесення в натуру меж земельної ділянки від 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Які питання вирішує винос точок на місцевості?

 

Кожен землевласник знає про важливість точної інформації щодо фактичних меж належної йому ділянки. Оскільки чітко встановлені та грамотно зафіксовані межі необхідні для проведення різних операцій із землею — приватизації, купівлі, продажу, надання в оренду тощо. А також можуть позбавити від спірних ситуацій із власниками сусідніх наділів.

Що таке винос точок на місцевості?

Це один із видів геодезичних вишукувань, призначений для отримання точних даних про конфігурацію ділянки та розташування її меж. Він здійснюється на підставі правоустановлювальних документів та даних державного кадастру відповідного земельного наділу.

Для чого необхідна послуга?

Винос точок у натуру дозволяє перевірити фактичне положення меж ділянки відповідно до офіційних документів. Тому для проведення цих робіт можуть залучатися лише висококваліфіковані інженери-геодезисти та землевпорядники, які користуються високоточним сучасним обладнанням.

Чим корисна та в яких випадках необхідна послуга?

Ця послуга необхідна в наступних випадках:

  • приватизація земельної ділянки;
  • зміна господаря ділянки, передача землі в оренду;
  • установка нового паркану, або інші масштабні роботи на ділянці;
  • виправлення невірних відомостей в офіційних документах на ділянку;
  • відновлення втрачених межових знаків, які влаштовувались раніше.

Етапи та порядок виконання

Після отримання замовлення на послугу винос точок на місцевості проводиться таким чином:

  • Підготовчий етап. Ознайомлення з документацією на земельну ділянку, перевірка площі наділу по координатах і відповідно до документів. Складання акту виносу та супутньої документації. Визначення необхідної точності робіт.
  • Польовий етап. Підбір обладнання і методів проведення робіт, встановлення межових знаків за бажанням замовника. Закріплення меж ділянки в натурі.
  • Камеральний етап. Обробка даних проведених робіт, порівняння фактичних та проєктних координат, оформлення схеми розташування межових знаків.

Вартість та умови роботи

Для замовлення послуги необхідно надати для ознайомлення всі наявні матеріали по ділянці. Вартість робіт визначається індивідуально та залежить від їх масштабу та особливостей. Орієнтовна ціна — від 2000 грн.

Що надається клієнту за цією послугою

У результаті винесення точок на місцевості клієнт отримую межові знаки на ділянці. Та документальне підтвердження законності встановлених меж. Отримані матеріали можна використовувати при зведенні будівлі, установці огорожі, операціях купівлі-продажу тощо.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання робіт залежить від особливостей ділянки і наявного пакета документів. У середньому становить 1-2 дня. Уже в день звернення ви отримуєте повну інформацію по своїй заявці. А на наступний день інженери компанії приступають до вирішення питання.

Які гарантії ви надаєте?

Компанія «Геоспектр-7» має в своєму розпорядженні всі необхідні ліцензії. Це означає, що всі послуги виконуються з дотриманням усіх нормативних актів. В арсеналі – високоточне обладнання та багаторічний досвід вирішення питань будь-якої складності. Чи готові проконсультувати по виниклих питань на будь-якому етапі роботи.