Винесення траси в натуру ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Винесення траси в натуру

 

Прокладання будь-якої інженерної мережі потребує попередніх геодезичних вишукувань. Адже лише актуальний топографічний план території дозволяє раціонально запланувати нові комунікації з врахуванням уже наявних. А винесення траси в натуру до початку будівельних робіт дає можливість наочно оцінити розташування майбутньої мережі.

Що таке винесення траси в натуру?

Ця робота являє собою розбивку траси та закріплення її осі на місцевості відповідно до проєкту і заданим координатам. Позначити вісь майбутньої комунікації дозволяють металеві або дерев’яні знаки на місцевості. При цьому враховуються наявні об’єкти та опорні точки майбутньої забудови.

Для чого необхідна і чим корисна ця послуга?

Метою роботи є позначення розташування масштабного лінійного об’єкту на заданій місцевості. Та закріплення планових та висотних положень характерних точок мережі відповідно проєктній документації.

У яких випадках необхідне винесення траси в натуру?

Подібна послуга необхідна у випадку прокладки підземних:

  • газопроводів;
  • трубопроводів;
  • теплотрас;
  • електричних мереж;
  • ліній зв’язку тощо.

Порядок виконання послуги

Після ознайомлення з наявною проєктною документацією та складання плану робіт спеціалісти виїжджають на місце прокладання інженерної мережі. Подальша робота проводиться електронними оптичними тахеометрами або GNSS-приймачами. На ділянках з висотною забудовою або в лісопаркових зонах, як правило, використовуються тахеометри. А на відкритих ділянках — супутникові приймачі. У ході робіт геодезисти встановлюють спеціальні знаки для позначення координат поворотних точок мережі.

Умови та вартість надання послуги

Для замовлення послуги необхідно надати проєктну документацію та задати вид межових знаків, які мають бути використані на місцевості. Вартість робіт визначається індивідуально залежно від різних умов — типу магістралі, кількості вигинів, рельєфу місцевості, щільності забудови та інших. З орієнтовною вартістю різних послуг можна ознайомитись на нашому сайті.

По закінченні робіт замовник отримує підсумковий акт із розміченими лініями і вказаними довжинами між межовими знаками. Також у ньому позначаються наявні кути, кількість та координати встановлених точок. У разі необхідності може бути проведена додаткова фотофіксація знаків.

Відповіді на часті питання

Скільки часу буде потрібно?

Середній термін виконання робіт складає 1–2 дні. Остаточні строки залежать від довжини траси та щільності забудови території. Заявка на послугу обробляється в день звернення і вже наступного дня отримує статус «в роботі».

Які гарантії надаються?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи та ліцензії на всі види послуг, які ми пропонуємо. У нас працюють кваліфіковані інженери, та використовується сучасне обладнання. Тому ми з впевненістю гарантуємо високу якість послуг та на всіх етапах готові надати детальну консультацію з відповідями на ваші питання.