Встановлення межових знаків вартість уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Як здійснюється винесення межових знаків в натуру?

 

Це одна з найбільш популярних послуг в області землеустрою. Вона дозволяє юридично оформити межі земельної ділянки. І в майбутньому виконувати різні операції з наділом – забудову, купівлю-продаж, здачу в оренду та інше. Також дана послуга допомагає у вирішенні спорів з приводу кордонів.

Що таке винос межових знаків в натуру?

Межування ділянки – процедура закріплення поворотних точок меж наділу шляхом установки бетонних або металевих кілочків. Проводиться сертифікованими інженерами-геодезисти за допомогою відповідного сучасного обладнання. Вимагає високої точності виконання і дозвільних документів на даний вид діяльності.

Для чого потрібна і чим корисна послуга?

Розмітка кордонів наділу землі необхідна в наступних випадках:

 • при оформленні права землеволодіння;
 • при втраті раніше встановлених знаків;
 • при зміні поточних кордонів наділів;
 • при оформленні оренди або купівлі-продажу землі;
 • при будівельних і ландшафтних роботах;
 • для вирішення розглядів і суперечок з приводу кордонів.

Що входить в послугу?

Роботи складаються в закріпленні меж земельної ділянки на місцевості і оформленні відповідної документації. Як межових знаків можуть використовуватися:

 • Металеві прути висотою 0,8-1 м, на які приварюється пластина, і робляться необхідні позначки.
 • Дерев’яні кілочки висотою не менше 1 м, на яких влаштовується виріз для фіксування позначок.

Етапи і порядок виконання

Роботи проводяться в кілька етапів:

 • Підготовчий. Збір і вивчення матеріалів по ділянці.
 • Польовий. Виїзд на місцевість геодезистів з необхідним обладнанням, визначення координат наділу, розбивка межових знаків.
 • Заключний. Оформлення документів результату межування наділу.

Вартість і умови роботи

Для укладення договору на послугу необхідна наявність документів на ділянку. Право землеволодінням можна підтвердити державним актом на землю або договором оренди. Також потрібні дані Геокадастр з координатами земельного наділу.

Вартість послуги розраховується індивідуально і залежить від багатьох факторів. Точний розрахунок ціни проводиться після ознайомлення із замовленням. При цьому ми пропонуємо оптимальне співвідношення «ціна – якість» послуг. І працюємо швидко, ефективно і професійно.

Що надається клієнтові за послугою

В результаті клієнт отримує точні межі земельного наділу, винесені у вигляді межових знаків. І оформлену документацію – акт виконаних робіт із зазначенням числа та координат точок. Одна з переваг звернення до фахівців – отримання результату «під ключ». І відсутність необхідності в особистому відвідуванні різних інстанцій.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання робіт залежить від особливостей ділянки і наявного пакета документів. У середньому становить 1-2 дня. Уже в день звернення ви отримуєте повну інформацію по своїй заявці. А на наступний день інженери компанії приступають до вирішення питання.

Які гарантії ви надаєте?

Компанія «Геоспектр-7» має в своєму розпорядженні всі необхідні ліцензії. Це означає, що всі послуги виконуються з дотриманням усіх нормативних актів. В арсеналі – високоточне обладнання та багаторічний досвід вирішення питань будь-якої складності. Чи готові проконсультувати по виниклих питань на будь-якому етапі роботи.