Встановлення меж земельної ділянки від 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Як відбувається встановлення меж земельної ділянки?

 

Встановлення меж земельної ділянки на місцевості — складний і трудомісткий процес, який виконується виключно професійними геодезистами. Суть даного процесу полягає в установці меж на місцевості по тим координатами, які були отримані під час геодезичних вишукувань, а також ґрунтуючись на вже наявній технічній і картографічній документації. У документах контури ділянки відображені у вигляді ліній. Найчастіше саме по цих лініях розташовуються паркани, які відокремлюють одну територію від іншої.

Разом з тим, уточнення ліній розмежування тісно пов’язане з процедурою межування. Дотримання правил межування дачних ділянок землі дає можливість власнику користуватися територією на законних підставах. Обов’язкова процедура при визначенні розмірів ділянки за координатами — монтаж спеціальних межових знаків. Кожен з них має свій індивідуальний номер. Вони повинні встановлюватися в поворотні точки земділянки, крім водойм, лісосмуг, певних об’єктів інфраструктури та інше. Важливим моментом даного процесу є обов’язкова присутність всіх власників суміжних наділів. Їх присутність необхідна для узгодження рубежів. Факт узгодження, установки і уточнення меж з подальшим їх закріпленням межовими знаками обов’язково документується (складається відповідний акт).

Компанія «Геоспектр-7» розробляє проекти меж земельних ділянок будь-якої складності. Так, в нашому агентстві ви можете замовити послуги з встановлення меж, їх визначення, уточнення і відновлення, а також межування ділянки, вартість яких одна з найдоступніших на ринку. Індивідуальний підхід, лояльне ставлення, незмінно висока якість і оперативність — ось головні принципи нашої роботи. Ми на зв’язку 7 днів на тиждень, тому якщо вам потрібно швидко і без проблем визначити рубежі своїх земельних наділів, телефонуйте в будь-який день!