Встановлення меж населених пунктів ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Як встановлюються межі поселень?

 

У сучасній кадастровій практиці встановлення меж населених пунктів ведеться з більш пильною увагою, оскільки на даний момент існує мало поселень з чітким і детально описаним межуванням. Така недбалість завдає серйозних незручностей приватним особам, які хочуть отримати документи на землеволодіння. Нерідко такі питання залишаються нерозв’язаними, оскільки органи місцевого самоврядування просто не мають у своєму розпорядженні необхідної документації.

Великі забудовники також зазнають труднощів при складанні генпланів споруд. Із труднощами ведеться адміністрування податків на землю, а також неможливо створити коректний генеральний план території, на якій розташовані землі населених пунктів.
Щоб чітко зафіксувати межі та занести відповідну інформацію в кадастр, знадобиться ряд геодезичних вишукувань на зразок складання топографічної карти, визначення координат поворотних точок та інші заходи. При цьому обов’язковим є текстовий опис виконаних процедур.

Компанія «Геоспектр-7» має у своєму розпорядженні належну кваліфікацію та обладнання, щоб професійно розмежувати землі поселень, занести отримані відомості до відповідних реєстрів і надати замовнику необхідну законну документацію.