Цифрова модель місцевості від 200,00 грн/Га Термiн виконання робіт - вiд 1 до 3 днів

Для чого потрібна цифрова модель місцевості?

 

При створенні проектів для майбутніх споруд і безпосередньо при будівництві може знадобитися цифрова модель місцевості, завдання якої — проаналізувати поверхню рельєфу, отримати відомості про досліджувану територію та об’єкти, розташовані на ній, а також проконтролювати, як ведуться роботи. ЦММ — це математичне уявлення ділянки території, яку необхідно дослідити, що отримується в ході обробки даних топознімання.

Завдання такого дослідження — підвищити рівень візуалізації відомостей про досліджувану ділянку. Крім того, цифрова модель рельєфу має ряд переваг:

  • Вимагає значно менше часу і трудовитрат у порівнянні з традиційними дослідженнями.
  • Надає більше відомостей про розглянуту територію, широко застосовується у варіантному проектуванні, може використовуватися як топографічна основа при створенні проектів генпланів промислових підприємств, житлових споруд і різних конструкцій.
  • Підвищує якість карт, надаючи повніші, достовірніші й актуальніші дані, що робить картографічну інформацію максимально виразною.

Якщо вам потрібно оперативно та якісно зробити аналіз місцевості, проконтролювати обсяг будь-яких робіт, зверніться до інженерів фірми «Геоспектр-7». Завдяки ЦММ, розробленої нашими фахівцями, ви отримаєте потрібну інформацію в найкоротші терміни.