Трасування дороги ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Які нюанси повинні враховуватися при трасуванні дороги?

 

Для забезпечення комфорту і безпеки руху транспорту перед початком будівельних робіт проводиться трасування дороги — сукупність інженерно-геодезичних досліджень, спрямованих на забезпечення цих вимог. Споруда повинна бути побудована так, щоб забезпечувалася їзда подиноких авто з розрахунковими швидкостями, а у випадку із транспортними потоками проектований автобан або магістраль повинні підтримувати швидкості, відповідні категоріям споруди і щільності трафіку.

Всі елементи майбутньої автодороги повинні бути скомбіновані так, щоб орієнтувати учасників руху про подальший напрямок автобану, шосе або автостради за межами фактичної видимості. Так, проекти не повинні містити різких поворотів, розташованих за переломами поздовжнього профілю, відрізків, що містять криві малого радіуса, ділянок незабезпеченої видимості, де дороги не повинні перетинатися і т.п.

Також при проектуванні важливо, щоб були дотримані умови:

  • Зорової плавності автодороги.
  • «Оптичного трасування», при якому, наприклад, висаджені дерева, чагарники та інші об’єкти дають чітке уявлення про те, як далі розташовується траса.
  • Покращення навколишнього ландшафту і дотримання природоохоронних вимог.

Щоб всі вищевказані умови були дотримані, відповідні дослідження слід довіряти виключно висококваліфікованим фахівцям.