Топографічна зйомка для дозволу на будівництво 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 4 днів

Топозйомка для дозволу будівництва

 

Топографічна зйомка земельної ділянки — обов’язкова процедура, результати якої служать підставою для допуску до початку будівництва. Результатом проведення топозйомки є топографічний план місцевості або геодезична основа. Традиційно топоплан виготовляється в масштабі 1:500. Такого масштабу цілком достатньо, щоб отримати всі необхідні відомості про територію, що досліджується, а також сусідні ділянки:

 

  • розташування підземних і наземних комунікацій (електромережі, газові труби, лінії підведення і відведення води, теплотраси);
  • розташування будівель відносно одна одної або інших об’єктів;
  • місце розташування колодязів, свердловин, стовпів.

 

Отримані дані ретельно документуються і затверджуються в установленому порядку. При отриманні дозволу на проведення будівельних заходів, а також при здачі об’єкта в експлуатацію компетентні органи спираються на наданий топоплан.

Вкрай важливо, щоб настільки скрупульозна, тонка і відповідальна робота виконувалася майстрами своєї справи. Компанія «Геоспектр-7» — досвідчена, інноваційна і професійна землевпорядна організація, яка здатна впоратися з завданнями будь-якої складності. Просто зателефонуйте нам — і переконайтеся в цьому особисто!