Топозйомка для підключення газу, води, електромереж та інших комунікацій - від 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 4 днів

Топографічна зйомка для прокладки комунікацій 

 

Житлові і промислові будівлі потребують різних інженерних комунікацій. Залежно від призначення будівель це може бути водопровід, каналізація, газопровід, електромережі та інше. Для правильної прокладки таких комунікацій потрібне проведення точної топографічної зйомки. Наша компанія готова швидко і кваліфіковано виконати всі необхідні роботи за оптимальною вартістю. І взятися за проект будь-якого масштабу і складності без втрати якості і в стислі терміни.

Що таке топозйомка?

Топографічна зйомка – спеціальні геодезичні заходи для збору даних і оформлення плану ділянки. Нівелювання лінійних споруд – обов’язкова вимога безпечної і комфортної експлуатації будівлі. Воно дозволяє уникнути різних аварійних ситуацій, а також перебоїв з електро- і газопостачанням в майбутньому.

Для чого потрібна послуга?

Топографічний план місцевості береться за основу при проектуванні та прокладання наступних видів інженерних комунікацій:

 • газопроводу;
 • водопроводу;
 • каналізації;
 • тепломережі;
 • кабельних ліній;
 • ліній електропередач.

Чим корисна і в яких випадках необхідна послуга?

Дана послуга необхідна при прокладанні мереж та отриманні дозвільних документів. Без топографічної зйомки неможлива електрифікація та газифікація ділянки. А також підведення різних трубопроводів. Якісна зйомка дозволить дотримати всі будівельні норми і вимоги. І виконати прокладку інженерних комунікацій в суворій відповідності з проектною документацією. Крім того, виконавча зйомка комунікацій дозволить вчасно виправити виявлені неточності прокладки. А також оптимізувати витрати при експлуатації мереж і отримати остаточний кошторис бюджету будівництв.

Що входить в топографічну зйомку?

Проектно-технічна документація включає наступну інформацію:

 • особливості рельєфу території;
 • місце розташування об’єктів нерухомості на ділянці;
 • характеристики і місця пролягання наявних надземних і підземних комунікацій.

Під час виконавчої процедури знімаються створні точки осі комунікацій, кути повороту, точки зламів, центри колодязів і люків, місця перетину з іншими об’єктами та інше. В результаті отриманий робоче креслення по прокладеним підземним комунікаціям містить всі дані виконавчої зйомки.

Етапи і порядок виконання роботи

Топозйомка для газифікації і прокладки інших видів комунікацій проводиться в кілька етапів:

 1. Підготовчий. Збір і вивчення архівних документів по ділянці – топографічних планів, минулих пошуків і іншого.
 2. Польовий. Перенесення лінійного об’єкта на місцевість за допомогою особливих міток – реперів. Геодезична зйомка рельєфу, комунікацій, будівель і інших об’єктів.
 3. Камеральний. Обробка отриманих даних, складання необхідних планів і схем, оформлення документації.

Вартість і умови роботи

Для замовлення послуги необхідно надати всі наявні матеріали по об’єкту. Вартість визначається індивідуально і залежить від масштабності та умов робіт. Точний розрахунок ціни проводиться після ознайомлення з особливостями поставленого завдання.

Наші фахівці мають великий досвід проведення подібних робіт і узгодження отриманих документів в різних інстанціях. Тому звернення до професіоналів – запорука якісної і оперативної роботи.

Що надається клієнтові за послугою

Зазвичай результат топозйомки для інженерних комунікацій надається у вигляді плану в масштабі 1: 500. Така точність відображення дозволяє ефективно оцінити всі особливості території і розташованих на ній об’єктів. Для невеликих ділянок можна замовити зйомку у великому масштабі – 1: 200. Це дасть можливість максимально детально оцінити всі особливості об’єкта.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання робіт залежить від особливостей ділянки і в середньому становить 1-4 дні. При цьому обробка заявки на послугу здійснюється в день звернення. І вже наступного дня вона знаходиться в статусі «в роботі».

Які гарантії ви надаєте?

Завдяки штату сертифікованих інженерів-геодезистів, високоточного обладнання та багаторічному досвіду компанія «Геоспектр-7» гарантує високу якість робіт. Ми маємо всі необхідні ліцензії на послуги, що надаються. І готові проконсультувати вас по виниклих питань на будь-якому етапі роботи.

 

 [/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]