Топографічні вишукування від 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 4 днів

Які завдання вирішують топографічні вишукування?

 

Інженерна геодезія — необхідний етап при зведенні або реконструкції будь-якого об’єкта, а також в ряді інших маніпуляцій з ним. У число таких заходів входять топографічні вишукування, спрямовані на створення топоплану досліджуваної ділянки, карти території, що розглядається. Під час процедури складається графічний документ із зазначенням усіх особливостей майданчика. Для цього інженери проводять топозйомку, яка вирішує наступні завдання:

  • Служить підготовчою стадією перед створенням проекту та отриманням дозволу на зведення споруди або здачі його в експлуатацію.
  • Необхідно оновити наявні карти.
  • Потрібно розробити генплан або робочі креслення.
  • Планується проектування комунікаційних ліній, дизайну ландшафту.

У разі потреби проводяться підземні зйомки, якщо необхідно прокласти комунікації під землею, або аерозйомки. Під час досліджень фахівці отримують дані про площу місцевості, нюанси рельєфу, об’єктів, розташованих на території майданчика, а також на суміжних ділянках.

Для отримання якісних і точних відомостей, а також їх подальшої обробки потрібно відповідне професійне обладнання, а також програмне забезпечення, якими повною мірою володіє компанія «Геоспектр-7». Наші інженери відповідально ставляться до кожної стадії робіт і гарантують оперативний і сумлінний результат.