Топографічний план від 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 4 днів

Що являє собою топографічний план?

 

Будь-які геодезичні дослідження на території розробляються з метою отримання потрібних технічних документів і картографічних зображень, на основі яких видаються різні дозволи. До переліку найбільш важливої документації входить топографічний план ділянки, що складається після проведення передпроектного етапу — топозйомки. Без цієї підготовчої стадії не починаються проектні роботи, чи то складання проекту для зведення нової будівлі, чи то реконструкції наявної споруди, благоустрою території і т.п.

Окремо при складанні документа обговорюється його масштабування. Так, найбільш поширеним та затребуваним у архітекторів і проектувальників є топографічний план 1:500, інакше іменований інженерами-геодезистами «п’ятисоткою». Такий розмір дозволяє нанести не тільки обриси споруди, а й викреслити лінії комунікації. Для ландшафтного дизайну використовуються більші масштаби — 1:100 або 1:200, що дозволяє нанести рослинність, наявну на досліджуваному майданчику.

У цілому топографічний план місцевості являє собою зменшене схематичне відтворення досліджуваного регіону без вказівки кривизни Землі, що відрізняється детальним зображенням об’єктів.

Етапи складання топоплану

Перед тим, як скласти топографічний план, інженерам доведеться провести кілька заходів, а саме:

  • Спочатку розробляється технічне завдання на основі даних, наданих замовником. Це допомагає фахівцям ознайомитися з майданчиком і врахувати особливості її рельєфу та інші нюанси.
  • Створюється розбивна основа, необхідна для подальшої зйомки. На даній стадії використовується тахеометр і різне навігаційне обладнання, що допомагає зафіксувати координати ділянки.
  • Проведення топозйомки дозволяє зробити необхідні вимірювання на кшталт відстаней між об’єктами або контрольними точками, висот і т.п.
  • Камеральні роботи означають обробку даних, отриманих в ході досліджень, після чого фахівці вже безпосередньо розробляють топоплан і погоджують його у відповідних інстанціях.

Наскільки складними б не виявилися умови на майбутньому будмайданчику або землеволодінні, команда організації «Геоспектр-7» проведе потрібні дослідження з урахуванням всіх природних особливостей території та підготує документацію в найкоротші терміни.