Топографічна зйомка 2500,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 3 до 4 днів з узгодженням в ГоловАПУ

Топографічна зйомка — Для будівництва, проекту, підключення комунікацій

 

Без даних, які надає топографічна зйомка, не складається жодного грамотного і законного проектного документа, генплану поселення, детального плану території, а також не оформлюється будь-яка документація на земельний наділ і т.п. Без такої інформації інвестиції компанії-забудовника або будь-якої приватного особи в обрану територію можуть виявитися провальними, тому ціна топозйомки цілком виправдана, оскільки дана процедура допоможе вберегтися від фінансових витрат, на які доведеться погодитись, наприклад, під час узаконення ділянки.

Як не помилитися з масштабом?

Найбільш затребуваною є топозйомка 1: 500, що є досить великою і докладною. З нею дуже зручно працювати архітекторам і фахівцям, які займаються розробкою проектів. Також завдяки сучасному обладнанню геодезистам доступні наступні масштаби:

 • 1: 1000, який найчастіше використовують при ландшафтних дизайнерських роботах;
 • 1: 2000, що замовляється при створенні генеральних планів поселень.

Виконана топозйомка, ціна на яку визначається ступенем деталізації, може наочно продемонструвати навіть такі деталі, як колодязі з комунікаціями, водні об’єкти, освітлювальні стовпи і т.д.

Навіщо потрібна топографія місцевості?

Найчастіше топографічні роботи потрібні при:

 • Підготовці генпланів населених пунктів або детальних планів необхідній території.
 • Створенні архітектурної проектної документації, а також перед запланованою реконструкцією споруд. В останньому випадку необхідна геодезична зйомка фасадів, що дозволяє виявити всі недосконалості лицьовій частині споруди, а також допомагає розрахувати потрібну кількість матеріалів робіт для усунення дефектів.
 • Оновленні карт.
 • Розробці проектів для проведення комунікаційних ліній, наприклад, мереж газифікації або водопостачання.

Приватним землевласникам також може знадобитися топографія ділянки, особливо, якщо на її території є «самобуди». Даний захід передує прокладанню різних комунікацій на досліджуваному землеволодінні або його електрифікації.

Ціна послуг

Виконання такого виду робіт — задоволення не дешеве, однак ціна послуг може варіюватися. Так, вартість топографічного знімання багато в чому залежить від певних умов:

 • параметрів досліджуваного об’єкта (розмір, площа і т.п.);
 • місце розташування;
 • масштаб топографічної зйомки місцевості (найбільш поширений масштаб 1:500);
 • цілі геодезичних вишукувань;
 • необхідність узгодження;
 • терміновість виконання топографо-геодезичних робіт.

Сказати точніше, скільки коштує картографія земельної ділянки можна тільки після особистої зустрічі з клієнтом: все індивідуально. У компанії «Геоспектр-7» ви можете замовити топозйомку будь-якої складності та під будь-які потреби: складання кадастрового плану, проектування ландшафту, інженерних комунікацій. Завдяки використанню високоточного обладнання виконаємо все якісно і в найкоротші терміни.

Фахівці геодезичної компанії «Геоспектр-7» виконають вишукування, необхідні для узаконення земельної ділянки на вищому професійному рівні, а також проведуть узгодження топографічної зйомки у відповідних інстанціях, заощадивши ваш час. За невелику вартість ви отримаєте топографічну карту 1:500, правильність якої підтверджується численними сертифікатами, допусками, а також державною ліцензією. Зателефонуйте нам сьогодні, щоб вже завтра ми змогли розв’язати ваше питання!