Технічна документація на земельну ділянку від 5 000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 3 місяців

Для чого потрібна технічна документація щодо поділу земельної ділянки?

 

Для оформлення права власності на землеволодіння, а також у випадках, коли ви хочете здати чи взяти його в оренду, вам знадобиться технічна документація на земельну ділянку, без якої жодна з вищезгаданих маніпуляцій неможлива. Отримати необхідний пакет допоможуть геодезисти і землевпорядники. Кваліфіковані фахівці комплексно підходять до робіт на наділі, що розглядається, адже потрібно зібрати і систематизувати інформацію про його особливості.
Так, збираються дані про конфігурацію території, а при її роздробленості — про кожну окрему частину. Потім отримані відомості передаються до відповідних інстанцій, після чого ділянка отримує свій індивідуальний номер в державному кадастровому реєстрі, і тільки потім стає об’єктом правових відносин.

 

У яких випадках потрібна технічна документація із землеустрою щодо поділу земельної ділянки?

 

Вам необхідно оформити документацію із землеустрою на землю, якщо:

  • В наявності є держакт на землеволодіння, але кадастрового номера у нього немає.
  • На площі, що належить вам, є житлова будова або гараж, які зареєстровані.
  • Отримано припис на оформлення відповідних документів від органів влади.
  • Наділ не приватизований та ін.

 

Звернувшись в компанію «Геоспектр-7», ви отримаєте технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель або встановлення меж в найкоротші терміни, після чого зможете проводити будь-які операції з територією, а саме: будівельні роботи, відкриття свого бізнесу, угоди купівлі-продажу і т.п.