Технічний паспорт на нежитлове приміщення ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Техпаспорт на нежитлове приміщення

 

Нежитловим приміщенням вважається будь-яке промислове, торгове, офісне або інша будівля, яке використовується для ведення певної діяльності та не призначена для проживання. Незалежно від форми власності наявність технічного паспорта на об’єкт є обов’язковою умовою при:

  • операціях купівлі-продажу;
  • оформленні дарчої;
  • складанні заповіту.

 

Важливо пам’ятати, що в залежності від цільового призначення об’єкта, готуються різні за змістом і комплектності пакети документів. Разом із тим, технічна інвентаризація нежитлового приміщення потрібна в разі проведення перепланування, капітального ремонту або реконструкції. Зауважимо, що техпаспорт будинку не має терміну дії, проте дану процедуру потрібно проходити кожні 5 років.

Технічний паспорт не може бути доказом права власності, тому що він має виключно інформаційно-довідковий характер. У документі ретельно відображені відомості про технічні, об’ємні, планувальні і конструктивні особливості приміщення. Ці дані в установленому порядку реєструються в місцевому БТІ. Наше агентство пропонує своїм клієнтам заощадити час і гроші, надавши розв’язання всіх питань нашим фахівцям. Усі послуги надаються в точній відповідності вимогам замовника, а також із дотриманням норм і правил. Зателефонуйте нам, тому що ми гарантуємо результат!