Технічний паспорт на будинок ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Чи потрібен технічний паспорт на будинок?

 

Технічний паспорт на приватний будинок є одним з найскладніших і комплексних документів подібного роду. Його принципова відмінність від такого самого документа на квартиру складається в ще більшій кількості інформації, яку він містить. Адже паспорт БТІ на будівлю описує параметри й особливості не тільки самого об’єкта нерухомості, але і земельної ділянки, а також розташованих на ній господарських будівель. При здачі нового об’єкта в експлуатацію питаннями виготовлення техдокументації на житловий будинок займається безпосередньо компанія-забудовник.

Відповідно до Закону України технічна інвентаризація індивідуальних будівель площею до 300 квадратних метрів проводиться в обов’язковому порядку. Причому здійснювати обстеження може тільки сертифікований інженер-технік. У процесі оформлення техпаспорта будинку ретельному документуванню підлягає цільове призначення, основні характеристики будівлі та земельної ділянки, її кадастровий номер. З метою виключення похибки між землевпорядною документацією і техпаспортом БТІ на будинок додатково проводиться кадастрова зйомка. Дана процедура виконується за допомогою електронного тахеометра або теодолітної зйомки, а отримані відомості прив’язуються до місцевої системи координат.

 

Що необхідно для отримання техпаспорту?

Щоб замовити первинну або вторинну інвентаризацію, слід подати в БТІ такий перелік паперів:

  • копія будь-якого правовстановлюючого документа на нерухомість;
  • копія документа, який підтверджує право володіння земельною ділянкою (якщо є);
  • копія старого інвентаризаційного документа (якщо є);
  • паспортні дані власника та ідентифікаційний номер платника податків.

 

Яка вартість виготовлення технічного паспорта?

Сказати конкретно, скільки коштує зробити техн. інвентаризацію приватного будинку можна тільки після індивідуального спілкування із замовником. При складанні комерційної пропозиції враховуються такі чинники:

  • особливості будівлі;
  • кількість господарських будівель і споруд;
  • особисті переваги клієнта;
  • місцезнаходження ділянки;
  • площа і розмір території;
  • терміновість виконання робіт.

 

«Геоспектр-7» пропонує своїм клієнтам гнучку цінову політику. Ціна послуг може варіюватися в залежності від різних факторів, проте якість і точність робіт завжди залишається на високому рівні. Зателефонуйте нам і отримайте грамотну консультацію від наших фахівців!