Технічний паспорт на дачний будинок ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Технічний паспорт на дачний будинок — Де замовити виготовлення?

 

Техпаспорт на дачний будинок — це інформаційно-довідковий документ, в якому відображені актуальні відомості про поточний стан споруди, а також її технічні характеристики (матеріали, площа, планування). Паспорт на садовий будиночок оформляється в БТІ в результаті проведення первинної інвентаризації нерухомості. Згідно зі встановленими нормами техпаспорт повинен складатися з текстових і графічних матеріалів:

  • на земельну ділянку. Обов’язковою є наявність схематичного плану території, в якому вказані загальна площа всіх споруд, будівель, насаджень, дорожнього покриття. Схема ділянки виконується в масштабі 1:500;
  • на дачний будинок. Передбачає експлікацію приміщень до плану будиночка і ключові параметри всіх господарчих будівель, а також інженерних мереж.

Виготовлення акту інвентаризації можливе тільки при виїзді сертифікованого інженера безпосередньо на об’єкт. Для більш точного складання документації можна скористатися послугами геодезичних підприємств та провести кадастрову зйомку. Це допоможе запобігти можливим помилкам у техпаспорті.

«Геоспектр-7» надає величезний перелік послуг, пов’язаних із БТІ, геодезією і землеустроєм. Ми працюємо швидко, якісно і на совість. Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб вже завтра оцінити переваги співпраці з нами!