Ситуаційний план земельної ділянки ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Ситуаційний план земельної ділянки: де отримати якісну та актуальну документацію?

 

Якщо великі компанії добре обізнані про норми будівництва, а також про те, яка документація може знадобитися у процесі проектування, то приватні особи часто не знають, що таке ситуаційний план, чому він входить до обов’язкового переліку дозвільних документів. При цьому багато хто не розбираються в тому, що являє собою ситуаційний план і де отримати такий документ.

При складанні плану забудови місцевості потрібно чимало геодезичної документації, що відображає як особливості ландшафту ділянки, відведеної під будівництво, так і фіксує проміжні етапи робіт. До переліку таких документів входить і ситуаційний план земельної ділянки, який ще називають схемою території або графічним її відображенням. У ньому вказуються всі особливості майбутньої будівельної площадки і навколишніх її інженерних конструкцій, а саме:

  • Особливості ландшафту і рельєфу ділянки, а також її межі.
  • Місцезнаходження магістралей, залізничних шляхів, сусідніх об’єктів нерухомості, електроопор, червоних ліній, без позначення яких ситуаційний план місцевості буде неточним.

Складати такий документ досить складно, тому рекомендується залучати до його наповнення фахівців з однієї компанії, щоб жодне з важливих відомостей про територію не було упущено. Ділянка, яка відображає ситуаційний план, повинна прив’язуватися до навколишньої місцевості. Тобто, зелені зони, автобани, поверховість житлових і торгово-розважальних споруд, що знаходяться поблизу, назва вулиць із зазначенням номерів будинків — все це повинен відображати ситуаційний план розташування земельної ділянки, інакше при плануванні будівництва можуть бути допущені помилки, які приведуть до швидкого осаду будівель та інших неприємностей.

 

Для чого необхідний ситуаційний план ділянки?

Такий документ, як ситуаційний план розташування об’єкта може знадобитися в наступних випадках:

  • Потрібно узгодити межі майданчика, щоб продемонструвати її положення стосовно прилеглих ділянок.
  • При розробці проекту проведення та підключення ліній електропередач, газо- та водопроводу та інших комунікацій.
  • При укладанні угод купівлі-продажу та договорів оренди.

Не знаєте, де взяти ситуаційний план, щоб він об’єктивно відображав ситуацію на місцевості, відведеної під забудову? Зверніться до інженерів компанії «Геоспектр-7», які проведуть всі роботи по передачі взаємодії обраної ділянки із прилеглою місцевістю, нададуть дані топографічної зйомки і зроблять необхідні позначення в найкоротші терміни.