Розбивка котловану вартість уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Як здійснюється розбивка котловану?

 

Кожен досвідчений будівельник знає, що при наявності працюючої на будмайданчику техніки здійснити коректний винос розбивних осей неможливо. Тому першим етапом будь-яких будівельних робіт є розбивка котловану — земляної споруди, в яку потім закладається фундамент конструкції. Ця процедура необхідна для максимально точної фіксації опалубки основи споруди.

В процесі заходу до уваги беруться укоси майбутньої земляної споруди. Відбувається процедура наступним чином: спочатку встановлюється обноска, на яку виноситься 1-я вісь. Від неї за допомогою спеціального приладу виміряється прямий кут, а потім виноситься 2-я вісь, яка служить для вимірювання довжини запланованої споруди. А далі виводяться інші геодезичні осі.

Важливість звірки з робочими кресленнями

Детальна розбивка осей котловану проводиться відповідно до проектної документації, куди занесені всі дані про розміри споруджуваного фундаменту, глибину його закладки та інші нюанси. Від якості закладеної основи залежить, наскільки міцною, довговічною і надійною вийде будівля, тому таку роботу слід довіряти виключно кваліфікованим інженерам. Фахівці компанії «Геоспектр-7» відповідально підходять до виконання послуг і проведуть необхідні геодезичні заходи оперативно і на високому рівні.