Проект землеустрою від 9 500,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 4 до 6 місяців

Що таке проект землеустрою?

 

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки являє собою набір документів, які містять вичерпну інформацію про технічні та економічні особливості земельної ділянки. Саме цей набір паперів є підставою для вступу в земельні відносини з державою. Важливий етап в розробці проектної документації – отримання дозволу на здійснення подібної діяльності. Для цього необхідно подати в місцеві органи влади правильно складене клопотання із зазначенням цільового призначення об’єкта.

 

Проект землевідведення: коли потрібен?

Будь-які маніпуляції з землею, в ході яких буде змінено її цільове призначення, передбачають підготовку даного пакета документів. Оформлення такої документації знадобиться в разі:

  • передачі майна в користування незалежно від форми володіння;
  • реєстрації права власності;
  • оформлення суборенди;
  • уточнення меж ділянки;
  • інших ситуаціях, передбачених законодавством.

 

Потрібно відзначити, що готувати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки можуть тільки ліцензовані організації та сертифіковані інженери.

 

Вартість підготовки пакету документів

Ціна на послуги подібного роду формується виходячи з ряду об’єктивних факторів:

  • площа даної території;
  • місце розташування об’єкта;
  • складність робіт;
  • повнота і достовірність даних, зазначених у наявних паперах;
  • терміни виконання робіт.

 

При виборі землевпорядника слід звернути увагу на наявність успішного досвіду реалізації проектів такого рівня, а також на позитивну репутацію компанії.

 

Де замовити підготовку землевідведення під будівництво?

Вищевказані процедури на перший погляд здадуться простими. Однак ходіння по всіляких інстанціях – справа виснажлива. Закони часто змінюються, і щоб узгодити і перевірити дозвільні документи, доведеться донести не один «папірець». До того ж немає гарантій, що все складено грамотно і без помилок. Якщо в процесі розробки проекту відведення земельної ділянки були допущені неточності, то вся документація буде відправлена на доопрацювання, що обернеться тимчасовими фінансовими втратами і збільшеним терміном затвердження даного проекту.

Компанія «Геоспектр-7» пропонує цілий комплекс землевпорядних та геодезичних заходів. Завдяки багаторічному досвіду роботи в галузі і високої кваліфікації персоналу ми можемо гарантувати 100% якість наших послуг. Також наше агентство надає супутні послуги, що робить можливим вирішення завдань в комплексі. Звертайтеся – виконаємо роботи швидко і відповідно до кожної букви закону!