Проектування заміських будинків ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Проектування заміських будинків — Котеджів

Розробка будь-якого проекту будинку починається з дослідження ґрунту. Геологія землі дозволяє ще на етапі підготовки з’ясувати:

  • опорну здатність ґрунту;
  • коефіцієнт пучинистості;
  • рівень залягання ґрунтових вод;
  • ймовірність зсуву порід.

Якщо почати проектування будинків до вивчення особливостей ділянки, то може виявитися, що будівля з такими параметрами і конструкцією (наприклад, двоповерховий котедж із цегли) неможливо побудувати на цій ділянці. У такому випадку доведеться переробляти проекти будинків у Луцьку або іншому місті, чи шукати варіанти розв’язання проблем, а це додаткові часові та фінансові витрати.

Крім технічних характеристик проект будинку повинен давати уявлення про концепцію будівництва. Важливо, щоб при розробці ескізів враховувався розмір самої ділянки. Величезний заміський будинок буде виглядати безглуздо на крихітному клаптику землі. Пам’ятайте, упорядкована територія також цінна, як і корисна площа будівлі. Важливий фактор — функціональність споруди. Необхідно уявити своє життя через 15-20 років. Ті функціональні рішення (сучасні проекти будинків), які підходять у молодому віці, в літньому — не актуальні.

Архітектори «Геоспектр-7» пропонують індивідуальний підхід щодо проектування будинків у Львові. Професійні архітектори та інженери проведуть грамотну консультацію, а також допоможуть найкращим чином реалізувати вашу ідею ідеального житла. Зателефонуйте нам, і ми разом зробимо крок назустріч вашої мрії!