Проектування готелів вартість уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Проектування готелів: особливості процесу

 

Проектування готелів, готельних комплексів пов’язана з пошуком оптимальних архітектурних і планувальних рішень. Грамотний підхід до процесу створення проекту дозволить збільшити інвестиційну привабливість, а також скоротити термін окупності об’єкта. Дуже важливо, щоб споруджений будинок органічно вписувався і в міську інфраструктуру, і в навколишнє середовище. Тому ретельне вивчення генерального, містобудівного та архітектурного планів міста, земельних, кадастрових реєстрів — першочергове завдання проектувальників.

Важливим моментом є те, як буде організовано обслуговування постояльців. Воно повинно бути направлено на забезпечення комфорту і бути функціональним. Архітектурні, конструктивні, планувальні та технологічні рішення підбираються таким чином, щоб стаття витрат на утримання об’єкта не перевищувала його прибутковість. В іншому випадку, ціна послуг буде космічно високою. Разом із тим, необхідно продумати оформлення фасаду, який водночас і підкреслював би престижність комплексу, і виконував рекламні функції.

«Геоспектр-7» пропонує повний комплекс послуг із проектування об’єктів комерційної нерухомості. Завдяки кваліфікованим кадрам, потужній технічній базі та багаторічному досвіду ми можемо гарантувати 100% успіх будь-якого нашого проекту!