Проектування будинку від 250 грн/м2 Термiн виконання робіт - вiд — до —

Проектування будинків: у чому суть?

Проектування житлового комплексу — багатогранний і складний процес. Головне завдання полягає в тому, щоб втілити цікаві архітектурні рішення, не порушуючи при цьому встановлених будівельних норм і правил. Разом з тим, проект будинку дещо ширше простого створення красивих 3D моделей об’єкта. Сучасні технічні норми передбачають ретельне опрацювання таких даних, як:

  • особливості земельної ділянки;
  • фізико-хімічні характеристики ґрунту;
  • червоні лінії забудови;
  • кадастрові відомості про територію;
  • параметри суміжних ділянок;
  • загальна архітектурна концепція району.

Проекти житлових будинків містять інформацію про принципи організації та порядку виконання будівельних робіт, а також попередньо демонструють, скільки коштує такий перелік послуг. Чим докладніше описані всі складові документу, тим простіше його реалізувати. Тому, якщо ви хочете стати власником сучасних приватних будівель у межах міста або заміських споруд, варто звернутися до професіоналів. Організація «Геоспектр-7» продемонструє вам найкращі та оригінальні архітектурні рішення з урахуванням усіх побажань. Ми займаємося проектуванням будинків у таких містах, як Львів, Луцьк, Тернопіль та багатьох інших. Вам неодмінно сподобаються пропоновані нами нові варіанти під ключ, які ви неодмінно захочете купити.

Розробка індивідуального проекту будинку

Сьогодні в інтернеті можна знайти безліч готових моделей та інформації про те, скільки коштує проект на будинок. Такі зразки дуже популярні через їхню доступність. Однак готовий варіант — завжди компроміс між бажаннями замовника і можливостями самого будинку, проект на який представлений у зразку. Найчастіше такі можливості обмежені ціною робіт, часом їх виконання, плануванням, матеріалами. Якщо ви волієте самостійно визначитися з кількістю кімнат, фасадом, оздобленням, господарськими будівлями, поверховістю, в такому випадку краще замовити індивідуальне проектування.

Проектувальні роботи починаються зі складання замовником технічного завдання. Для цього клієнт повинен особисто поговорити з архітектором, щоб передати йому свої побажання, вимоги та вподобання. За підсумками бесіди складається ескіз будівлі та починається пошук архітектурно-планувальних рішень. Кращі ескізи надаються замовнику для узгодження. Визначившись з візуальною частиною, архітектор приступає до проектування основних конструкцій будівлі (фундаменту, крівлі, стін). Важливо, щоб до цього етапу клієнт вже визначився з тими матеріалами, які будуть використовуватися при будівництві. Це необхідно для складання попереднього кошторису. Після чого приступають до проведення інженерних і геологічних вишукувань.