Продовження договору оренди землі Термiн виконання робіт - вiд — до

Продовження договору оренди землі

 

Практично будь-який орендар стикається з необхідністю продовження договору оренди землі . Оскільки даний документ має свої тимчасові рамки і вимагає пролонгації для ведення господарської діяльності. Причому українське законодавство залишає пріоритетне право продовження угоди за поточним землекористувачем.

Що таке договір оренди землі?

 

Це офіційний документ, який укладається між власником та орендарем земельної ділянки. У ньому прописуються умови оренди, а також обов’язки сторін, які уклали договір. У тому числі – порядок виплати орендної плати.

Для чого потрібна і чим корисна ця послуга?

Продовження договору оренди землі потрібно для продовження користування ділянкою. Без згоди землевласника і укладення даної угоди орендар не має права вести будь-яку діяльність на ділянці.

У яких випадках необхідно продовження договору оренди землі?

Пролонгація договору необхідна після закінчення терміну дії попереднього документа. Орендар повинен заздалегідь письмово повідомити землевласника про намір відновити контракт і прикласти проект майбутньої угоди. При відсутності відповіді і заперечення власника протягом місяця договір продовжується на колишніх умовах. Відмова землевласника на користь третьої особи можна оскаржити в судовому порядку.

Крім того, зміни останніх років у сфері земельних відносин викликають необхідність у внесенні змін до договору згідно з прийнятими нормативно-правовими актами. У їх числі нові зобов’язання орендарів по утриманню і зберіганню полезахисних лісових смуг на землях сільгосппризначення і спрощена зміна цільового призначення сільськогосподарських земель.

Види процедури

Закон України «Про оренду землі» передбачає два способи відновлення угоди:

  1. Взаємна домовленість між орендарем та орендодавцем про продовження договору з підписанням додаткової угоди. Передбачається повне виконання умов первинного документа і належне використання ресурсів.
  2. Автоматичне продовження контракту при відсутності заперечень з боку землевласника протягом місяця і продовження користування ділянкою поточним орендарем.

Порядок виконання послуги

Наші кваліфіковані фахівці розроблять необхідну техдокументацію щодо встановлення меж ділянки. І займуться складанням угоди згідно з усіма діючими юридичними нормам. Це особливо важливо, якщо власник землі планує укласти контракт з третіми особами, не дивлячись на намір орендаря продовжувати співпрацю і належне виконання своїх зобов’язань. Оскільки такий землекористувач має переважне право на продовження оренди.

Умови і вартість надання послуги

Для замовлення послуги необхідно надати всі наявні матеріали по ділянці землі. Ціна роботи визначається індивідуально в залежності від їх обсягу та особливостей. З орієнтовною вартістю подібних робіт можна ознайомитися на нашому сайті.

Після закінчення роботи клієнту надається технічна документація по ділянці і проект договору продовження оренди.

Відповіді на типові запитання

Скільки часу буде потрібно?

Термін виконання роботи залежить від наявного пакету документів та інших особливостей. Заявка на послугу обробляється в день звернення і вже на наступний день отримує статус «в роботі».

Які гарантії надаються?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи і ліцензії на всі види послуг, що надаються. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які добре знають з чинним законодавством. Тому ми з упевненістю гарантуємо високу якість послуг і готові надати детальну консультацію і відповіді на всі виниклі питання.