Продовження договору оренди нежитлового приміщення ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Продовження договору оренди нежитлового приміщення: коротко про головне

 

Добросовісний і порядний орендодавець — велика вдача. Тому питання пролонгації угоди, що добігла кінця, хвилює багатьох користувачів. Існує кілька способів переукладання контракту:

  • автоматичне відновлення угоди;
  • підписання додаткової угоди;
  • укладення нового договору оренди;
  • примусова пролонгація через судовий розгляд.

Залежно від обраного способу продовження договору оренди нежитлового приміщення може мати свої нюанси. Однак у кожному з варіантів буде потрібно виготовлення відповідної технічної документації.

  1. Перший варіант можливий при наявності подібного пункту в тексті угоди. У разі автоподовження необхідність у складанні документів і їх підписання повністю відсутня. Сторони ніяких дій не роблять.
  2. Другий варіант передбачає підписання додаткової угоди ще до закінчення чинного контракту. Для цього потрібно, щоб орендар письмово повідомив орендодавця про такий намір і супроводив лист екземпляром контракту.
  3. Тут все просто — готується нова угода з новими або старими умовами.
  4. Останній варіант відбувається в ситуаціях, коли у користувача є переважне право на переукладання контракту, але власник відмовляє йому в його реалізації. У даній ситуації орендар може подати в суд із метою примусового перепідписання.

«Геоспектр-7» надає якісні послуги з оформлення всіляких документів. Виконаємо всі роботи швидко, надійно і «під ключ»! З нами можна зв’язатися і проконсультуватися в будь-який день.