Приватизація ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 6 до 12 місяців

Просто про складне: приватизація

 

В Україні оформлення приватизації — неймовірно важкий, часто не зрозумілий і часом абсолютно непередбачуваний захід. Сам процес являє собою передачу нерухомого майна з державної або комунальної власності у приватне володіння. Згідно з українським законодавством будь-який громадянин країни має можливість безкоштовно оформити право власності на землю. Якщо говорити про житло, то кожному українцеві належить 21 кв. м житлової площі. Новонародженим також мають бути виділені квадратні метри. Наприклад, сім’я із трьох осіб може безкоштовно зареєструвати право володіння на квартиру площею до 93 кв. м. (+10 метрів бонусу за сім’ю).

Що ж стосується безкоштовного відведення землі, то українці можуть розраховувати на території під такі цілі використання, як:

  • ведення особистого сільського господарства — до 2 Га;
  • ведення садівництва — до 12 соток;
  • будівництво та обслуговування житлового будинку — від 10 до 25 соток в залежності від типу населеного пункту;
  • будівництво дачі — 10 соток;
  • споруда гаража — 1 сотка.

Слід зауважити, що відведення нерухомості у володіння має ряд переваг. Безсумнівний плюс — вартість процедури. Серед інших переваг можна виділити:

  • повноправне розпорядження майном: його можна продавати, закладати, дарувати та інше.
  • збереження нерухомості за людиною, навіть при тривалій відсутності;
  • можливість передачі майна у спадок;
  • свідоцтво про право володіння видається довічно, тож інші мешканці не можуть його позбавити.

За допомогою в реалізації законного права краще звернутися до компетентних організацій, які з мінімальними фінансовими і часовими витратами зроблять всю роботу за вас. Головне — обрати сумлінну компанію з великим досвідом, хорошою репутацією і кваліфікованим штатом співробітників.

Послуги з приватизації: особливості процесу

Характерною особливістю даної процедури є неодноразове відвідування різноманітних інстанцій, починаючи з ЖЕКу / ОСББ і закінчуючи відділом приватизації та Реєстраційною службою / БТІ. Крім того, на початковому етапі вкрай важливо точно дізнатися, чи був виданий сертифікат про закріплення права власності на це майно комусь іншому. Якщо ні, то відбувається збір великої кількості папірців і довідок, а також розробляється технічна документація. Протягом 30 днів після подачі документів на розгляд заявник отримає виписку про передачу майна у володіння, яке потрібно відразу ж зареєструвати.

Скільки коштує закріплення права володіння ?

Розцінки на проведення подібної операції багато в чому залежать від розмірів земельної ділянки . Більш того, ціна процедури може формуватися на підставі місцезнаходження об’єкта. Вартість послуг компанії «Геоспектр-7» безпосередньо пов’язана з обсягом роботи, який мають виконати наші співробітники, а також виходячи з того, наскільки термінова процедура. Наше агентство готове надати будь-яку допомогу у розв’язанні найскладніших питань, в тому числі платній приватизації. Зателефонуйте прямо зараз — ми готові бути корисними вам!