Приватизація землі від 9500 грн Термiн виконання робіт - вiд 6 до 12 місяців

Приватизація землі: важливі деталі

 

Згідно із Законом України приватизувати земельну ділянку на безкоштовній основі має право кожен громадянин країни. Але дуже часто власники наділів погано уявляють, як приватизувати землю, які процедури для цього потрібно пройти, до кого звертатися, а головне — скільки коштує приватизувати земділянку. Існує кілька категорій земельних ресурсів, які відводяться під різні потреби. Залежно від цільового призначення виділяється наступний обсяг державних територій:

 

  • для зведення будинку і його обслуговування — не більше 0,25 Га в селах і 0,10 Га в містах;
  • для ведення садівництва — до 0,12 Га;
  • під дачне будівництво — не більше 0,10 Га.

 

Зауважте, що перед тим, як зареєструвати право власності на земділянку, ви маєте знати, що ця процедура має декілька видів. Так, якщо людина отримала у володіння територію під будівництво дачі, то вона ще має право на приватизацію земельної ділянки під садівництво.

Як здійснюється приватизація території в Україні?

Відправною точкою у визначенні порядку приватизації є встановлення факту користування землі заявником. Виходячи з цього факту, можливі наступні варіанти:

 

  • заявник володіє житловою площею, але приватизація будинку та земельної ділянки не проводилась.
  • Громадянин — член садового товариства, і садова ділянка була виділена в установленому законом порядку.

 

Перший етап полягає у подачі заяви в уповноважені органи. До нього додається копія паспорта та коду платника податків. Крім того, в залежності від ситуації необхідно додати правовстановлюючі документи на нерухоме майно.

Скільки коштує приватизація землі в кожному окремому випадку, сказати складно. Найчастіше вартість послуг ґрунтується на повноті і достовірності наявних документів.

Наступним етапом є прийняття рішення на користь заявника. Зазвичай займає 30 днів з моменту звернення. Маючи на руках дозвіл, необхідно приступити до виготовлення документації про приватизацію та технічних паперів. Кваліфіковану допомогу на кожному етапі нададуть сертифіковані компанії, які мають право на ведення подібної діяльності.

Організація «Геоспектр-7» пропонує весь перелік приватизаційних послуг, ціна яких доступна кожному. Наші експерти докладно розкажуть, як приватизувати земельну ділянку за межами населеного пункту без надокучливих бюрократичних зволікань як в місті, так і в селі, а також проконсультують щодо вартості цього заходу. Ми гарантуємо чесність, порядність і якість проведених робіт. Можете в цьому особисто переконатися, зателефонувавши нам за телефоном!