Приватизація землі під будинком від 9 500,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 6 до 12 місяців

Приватизація земельної ділянки під будинком — що важливо знати

Багато людей, купуючи нерухомість, думають, що автоматично стають власниками і земельного наділу під нею і навіть не збираються приватизувати землі біля свого помешкання. На практиці власниками забудованої території нерідко є треті особи. У разі суперечок між власником нерухомості та власником землі судовий процес неминучий. Тому відразу краще оформляти всі папери одночасно.

Прийнявши рішення про приватизацію землі під житловим будинком, потрібно бути готовим до певних труднощів і нюансів, які обов’язково зустрінуться на шляху. Перший пункт — недосконале законодавство. Сам механізм відчуження описаний невиразно, що заважає розумінню багатьох юридичних аспектів. Другий момент — термін дії документів. Може виявитися, що поки ви збирали всі папери для приватизації земельної ділянки під будинком, деякі з них вже стали недійсними. Тоді доведеться їх оформляти повторно.

Щоб убезпечити себе від незапланованих витрат, зберегти нерви і час, варто вдатися до послуг сертифікованих компаній. Саме такою є компанія «Геоспектр-7». Ми працюємо в комплексі, що дає нам можливість швидко й успішно вирішувати будь-які завдання. Наша компанія також надає можливість замовити послуги «під ключ». Такий вид робіт особливо актуальний для зайнятих людей. Зв’язатися з нами можна за телефоном або електронною поштою в будь-який день!