Приватизація землі Дніпро від 9 500,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 6 до 12 місяців

Приватизація землі у Дніпрі: особливості процесу

Приватизація ділянки землі — досить складний і трудомісткий процес, який в умовах тотальної бюрократії може затягнутися на тривалий час. Адже перш ніж подати заяву про відвід земельної ділянки, необхідно зібрати цілий пакет документів:

  • дозвіл на розробку землевпорядної документації;
  • технічну документацію, що підтверджує проведення геодезичних, землевпорядних та кадастрових робіт;
  • виписку з кадастру про постановку наділу на облік із присвоєнням кадастрового номера;
  • клопотання про відчуження земнаділу.

 

Тільки маючи на руках весь комплект паперів і дозволів, можна подавати прохання до місцевих органів влади. Важливо, щоб у документах не було помилок, адже в іншому випадку їх відправлять на доопрацювання. Після позитивного рішення необхідно оформити право власності на ділянку в державному реєстрі у Дніпропетровську.

Для того щоб оптимізувати процедуру землевідведення, краще відразу звернутися до професіоналів. Компанія «Геоспектр-7» допоможе скоротити витрати на оформлення паперів, мінімізувати терміни і домогтися результату з першого разу. Наші фахівці знають тонкощі й нюанси даного процесу, володіють законодавчою базою, тому наша компанія може гарантувати позитивне рішення на вашу користь. Телефонуйте в будь-який день, щоб отримати професійну консультацію!