Присвоєння кадастрового номера ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Як відбувається присвоєння кадастрового номера?

 

Присвоєння кадастрового номера земельної ділянки — тривалий і вкрай клопіткий процес. А в умовах часто мінливого законодавства процедура може виявитися просто болісною. Адже іноді самі співробітники Держгеокадастра можуть пред’являти неоднакові вимоги до переліку необхідних паперів. В результаті — необґрунтовані витрати часу і коштів. Тому краще вдатися до допомоги спеціалізованих організацій, щоб оформлення кадастрового номера пройшло гладко. Компанія «Геоспектр-7» пропонує ряд послуг по отриманню унікального ідентифікаційного номера нерухомого майна. Весь комплекс заходів виконується якісно і точно у визначений час.

Щоб присвоїти кадастровий номер земельній ділянці, потрібно пройти кілька етапів:

 

  • складання необхідної технічної документації;
  • звернення до органів управління земресурсів;
  • отримання витягу з кадастру.

 

На першому етапі знадобиться висновок про проведення геодезичного дослідження місцевості. Однак проведення землевпорядних робіт можливе тільки після отримання відповідного дозволу. Коли дозвільні папери на руках, підписуємо договір із землевпорядною компанією на проведення землевпорядних та кадастрових робіт.

На другому етапі розроблену документацію підкріплюємо заявою з проханням про визначення ідентифікаційного коду в Україні конкретного об’єкта нерухомості. Крім усього іншого необхідно надати обмінний XML-файл, який містить вичерпні відомості про територію і її власника. За наявності неточностей, зауважень і помилок XML-документ відправляється на доопрацювання.

На третьому етапі місцеве управління земресурсів передає пакет документів на розгляд до Держгеокадстру. У разі відсутності проблем з документацією заявнику видається довідка про присвоєння кадастрового номера. Далі робиться відповідний запис в поземельну книгу. За бажанням можна відразу зареєструвати право власності на землю. Це дасть право розпоряджатися майном на законних підставах: здавати в оренду, продавати, дарувати або закладати.

 

Яка вартість присвоєння кадастрового номеру?

Велику вагу в ціноутворенні мають геодезичні роботи. Їх вартість безпосередньо залежить від розмірів ділянки і її місцезнаходження. До того ж, цінова політика в різних компаніях на надання одних і тих же послуг також відрізняється. Не варто забувати про витрати, пов’язані з розглядом справи в держустановах. Щоб дізнатися про цю процедуру більш детально, зв’язуйтеся з нашими фахівцями в зручний час. Гарантуємо професійний підхід і доступне пояснення будь-яких питань, пов’язаних із землеустроєм.