Отримати кадастровий номер Дніпро – Ціна | 2021 від 6000 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 3 місяців

Як отримати кадастровий номер у Дніпрі?

 

Процедура отримання кадастрового номера відбувається в установленому законом порядку і не змінюється в залежності від місцезнаходження земельної ділянки. Для успішного присвоєння ідентифікаційного коду потрібно подати на розгляд до місцевого Управління земельними ресурсами ряд паперів. Одним із найбільш важливих документів є акт про проведення кадастрової зйомки. Даний вид землевпорядних робіт необхідний для точного встановлення меж ділянки. Крім визначення рубежів також виробляються такі заходи, як:

  • узгодження меж ділянки із власниками суміжних наділів;
  • винесення поворотних точок в натуру та закріплення їх за допомогою межових знаків;
  • пошук зон обмеженого користування або обтяження, якщо такі є на земельній ділянці.

За результатами робіт складається кадастровий план місцевості — технічний документ, що відображає актуальні відомості щодо земельного наділу, починаючи із загальних характеристик і закінчуючи даними про землевласника. Крім того, до Техдокументу додаються графічні матеріали у вигляді карти ділянки, а сам план оформляється як XML-файл. Техдокументація виготовляється у трьох примірниках по одному на кожного учасника процесу: для управління земресурсів, замовника і землевпорядника.

Важливо пам’ятати, що грамотне виконання представлених дій дозволить уникнути накладення кордонів сусідських ділянок одна на одну, виникнення територіальних суперечок і, як наслідок, затягування процесу присвоєння ідентифікаційного коду на землю. Компанія «Геоспектр-7» має великий досвід роботи в області кадастру та землеустрою у Дніпрі та області. Штат кваліфікованих фахівців і сучасна технічна база дозволяють досягати результату в найкоротші терміни і з першого разу. А завдяки значному переліку заходів, що проводить наша організація, ми можемо надавати послуги в комплексі і «під ключ».

Яка ціна кадастрового номера у Дніпрі?

Формування ціни на даний вид робіт залежить від конкретної землевпорядної компанії. Однак існують об’єктивні чинники, які впливають на вартість послуг:

  • площа земельного наділу;
  • його віддаленість від землевпорядника;
  • комплектність паперів у замовника;
  • швидкість розробки техдокументації.

Не варто забувати і про додаткові витрати, пов’язані зі сплатою держмита за розгляд клопотання на отримання кадастрового номера у Дніпрі. Потрібна консультація? Зателефонуйте в будь-який зручний для вас день!