Польове трасування ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Особливості польового трасування

 

Одним з етапів сукупності інженерно-геодезичних досліджень, спрямованих на визначення напрямку і профілю лінійного об’єкта, є польове трасування, при якому здійснюється винесення проекту споруди в натуру, а також закріплюються лінії магістралі.

При цьому фахівці компанії «Геоспектр-7», що виконують польове трасування лінійних споруд, здійснюють такі роботи:

  • Лінії, розроблені у проектній документації, виносяться в натуру.
  • Проводиться уточнення розрахунків кутів повороту і робляться інші необхідні вимірювання.
  • Здійснюється установка стовпчиків-пікетів і реперів, які розміщуються уздовж всього об’єкта, на місцях, де планується поворот, на ділянках із перешкодами і т.п. Ці мітки не прибираються, поки не буде розпочато безпосередньо будівництво.
  • Виміряються окремі відрізки, перетини з іншими об’єктами, переходи та ін.
  • Складається план, поздовжній профіль та інша необхідна документація. Оптимально, якщо траса буде максимально прямолінійною, що дозволяє заощадити на будівельних матеріалах і подальшій експлуатації. Але по причині особливостей рельєфу місцевості не виключені відхилення від прямої.

Після завершення робіт проводиться технічний звіт, до якого вносяться відомості про особливості траси, вказуються дані розрахунків і робиться прогноз можливих природних і техногенних процесів на місцевості, де буде здійснюватися будівництво.