Планування території ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 10 до 30 днів

  Як здійснюється планування території?

Плануючи будівництво будь-якої будівлі в населеному пункті, чи то невелике селище, чи то мегаполіс, що динамічно розвивається, необхідно попередньо скласти проект планування території, для створення якого в обов’язковому порядку залучаються спеціалізовані організації. Якщо такого документа немає в наявності, будь-які будівельні роботи будуть неможливі.

Підготовка даної документації обумовлена необхідністю сталого розвитку даної місцевості. Для цього фахівці вносять інформацію про всі елементи структури населеного пункту, а саме: мікрорайони, квартали і т.п. Також окремо вказуються границі ділянки, в межах яких буде розміщуватися будівля.

Розробка проекту планування території здійснюється для отримання комплексного рішення розташування інженерних комунікацій, створення ефективної транспортної інфраструктури, оцінки екологічного стану аналізованої території та ін.

Які завдання вирішує?

Основоположні цілі, які переслідує планування території, полягають в тому, щоб:

  • Визначити архітектурно-проектну структуру місцевості, виконати розбивну схему, а також нанести червоні лінії.
  • Обґрунтувати проектну документацію, виконану організацією-проектувальником, розробити пропозиції щодо архітектурних рішень, розвитку інженерно-транспортної інфраструктури.
  • Визначити ключові технічні та економічні показники.

Без цього документа неможливе створення сприятливих умов для функціонування і подальшого розвитку, а також оцінки потенціалу як території, що розглядається, так і населеного пункту в цілому.