Оформлення землі ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Коли потрібно оформлення землі?

 

Реєстрація права власності на ділянку землі — прямий обов’язок будь-якого землевласника. Багато власників наділів нехтують цією процедурою, побоюючись нескінченних походів по інстанціях і кабінетах. Однак при належному підході процес оформлення земельної ділянки у власність проблем не викликає. Головне — обрати грамотного землевпорядника, який володіє всіма необхідними знаннями і ресурсами.

Видача правовстановлюючих документів відбувається в установленому порядку, але може змінюватися в деяких випадках. Існує ряд ситуацій, що дозволяють зареєструвати право володіння:

  • вступ у спадок;
  • підписання договору купівлі / продажу;
  • передача майна в дар;
  • передача нерухомості в безстрокове користування.

 

При наявності законних підстав для передачі земельної ділянки у володіння, слід зайнятися розробкою необхідної технічної документації — кадастрового паспорта об’єкта. Він потрібен для отримання відомостей про фактичні розміри земельної ділянки, її кордони, цільове призначення. Особливо важливо, щоб представлений документ не містив неточностей або помилок.

Компанія «Геоспектр-7» має багатий і успішний досвід в області землеустрою. Відповідальність, якість, дотримання строків, юридична чистота — основні принципи нашої роботи. Зателефонуйте нам, щоб проконсультуватися з експертом.