Оформлення права власності на будинок ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Як грамотно оформити право власності на будинок?

 

Як свідчить законодавство, перед тим, як стати повноправним власником нерухомого майна, необхідно  обов’язково пройти процедуру державної реєстрації. Без цього заходу неможливо здійснювати будь-які операції на кшталт купівлі-продажу або передачі в спадщину.

Крім того, необхідно отримати свідоцтво про право власності на об’єкт. Будь-яка з цих процедур пов’язана з отриманням всілякої дозвільної документації, а також погоджень від відповідних інстанцій, наприклад:

  • Підтвердження здачі будинку в експлуатацію.
  • Техпаспорт споруди.
  • Документ про присвоєння поштової адреси і т.п.

Нерідко каменем спотикання є і неправильно встановлений план меж земельної ділянки, які стають предметом спору. Провести належне межування ділянки, яке вбереже вас від судових розглядів, допоможуть інженери геодезичної організації «Геоспектр-7».

Для того, щоб оформлення права власності на будинок було вироблено за встановленими нормами, необхідно провести технічне обстеження, що передбачає:

  • Попередній огляд будівлі, в ході якого фотографуються її конструктивні елементи, проводяться виміри, аналізується проектна та технічна документація.
  • Інструментальне обстеження, а саме: визначення параметрів використаних матеріалів, вивчення конструкції в цілому й окремих її елементів із залученням кваліфікованих атестованих інженерів і т.п.

Тільки після цих процедур держреєстратор вносить відповідну інформацію до Державного реєстру.