Обмір земельної ділянки ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Обмір земельної ділянки: обґрунтованість вишукування

 

Розміри і конфігурація земельної ділянки вимагають ретельної фіксації і відповідного оформлення. Ця інформація може знадобитися при реєстрації ділянки, укладення угод купівлі-продажу, оформленні оренди. А також для вирішення спірних ситуацій з власниками сусідніх наділів і в інших випадках.

Що таке обмір земельної ділянки?

Дана процедура – найпоширеніший і достовірний спосіб дізнатися розміри земельної ділянки. Незважаючи на гадану простоту, вона вимагає достатньої інженерної кваліфікації і високоточного обладнання. Тим більше, що сертифікований геодезист відповідає за результати своєї роботи і правильність отриманих вимірів.

Для чого потрібна послуга?

Обмір ділянки землі проводиться з наступними цілями:

  • визначення меж та площі заданої ділянки землі;
  • перевірки правильності даних в раніше оформлених документах;
  • поділу та об’єднання окремих наділів землі;
  • вирішення суперечок між землевласниками сусідніх наділів.

Чим корисна і в яких випадках необхідна послуга?

Уточнення кордонів і площі земельної ділянки дозволяє юридично закріпити межування земель. Це особливо важливо при суперечках про місце проходження меж земельних ділянок. А також уточнення раніше позначених меж або відповідності їх правовстановлюючих документів на землю. За підсумковими результатами обміру можна здійснювати різні комерційні операції з наділом – оренду або купівлю-продаж. А також вирішувати питання дарування, успадкування, роздягли майна та інше. Крім того, дана послуга затребувана серед власників старих земельних ділянок, де були загублені, зміщені або незаконно перенесені межові знаки.

Що входить в послугу обміру землі?

Обміри кордонів і площі земельного наділу з зазначенням координат поворотних точок і документальної фіксацією всіх даних. Точні виміри вимагають еталонних високоточних геодезичних інструментів. І проводяться компаніями, що мають ліцензію на даний вид діяльності.

Етапи і порядок виконання

Для початку проводиться попередньо ознайомлення з наявними документами на земельний наділ. Далі фахівці виїжджають на місце і проводять необхідну геодезичну зйомку.

Вартість і умови роботи

Для замовлення послуги необхідно надати наявні документи на земельну ділянку. Вартість обміру наділу розраховується індивідуально і залежить від його особливостей. Точний розрахунок ціни проводиться після ознайомлення із замовленням. Ми пропонуємо оптимальне співвідношення «ціна – якість» наших послуг. І працюємо швидко і професійно.

Що надається клієнтові за послугою

Результати досліджень оформляються у вигляді офіційного документа, а на кордонах ділянки встановлюються межові знаки. На невеликих наділах це можуть бути тимчасові позначки у вигляді кілочків, які пізніше замінюються постійною огорожею.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання робіт залежить від особливостей ділянки і наявного пакета документів. У середньому становить 1-2 дня. Уже в день звернення ви отримуєте повну інформацію по своїй заявці. А на наступний день інженери компанії приступають до вирішення питання.

Які гарантії ви надаєте?

Компанія «Геоспектр-7» має в своєму розпорядженні всі необхідні ліцензії. Це означає, що всі послуги виконуються з дотриманням усіх нормативних актів. В арсеналі – високоточне обладнання та багаторічний досвід вирішення питань будь-якої складності. Чи готові проконсультувати по виниклих питань на будь-якому етапі роботи.