Обмір полів від 200,00 грн/Га Термiн виконання робіт - вiд 1 до 5 днів

Для чого необхідний обмір полів?

 

У сільськогосподарській практиці часто буває, що фактичний стан територій, призначених для посівів, сильно різниться з зазначеним в технічних документах. Такі неточності нерідко викликані давністю проведених вимірювань або неточними даними, наданими в них.

Для усунення таких похибок, а також для здійснення інших важливих розрахунків проводиться обмір полів — процедура, після якої клієнт отримує індивідуальну картку розглянутої площі. Отримані дані послужать відправною точкою при необхідності проведення точних землеробських робіт, зменшення фінансових витрат і підвищення врожайності.

Методи вимірювання

Фахівці використовують такі методи при вимірюванні посівних ділянок:

  • Картографічний. Не належить до оптимально правдивих способів, оскільки здійснюється за допомогою наявного великомасштабного плану, що не містить будь-яких оновлень.
  • Геодезичний. Вважається максимально точним, але вимагає певних трудовитрат, а саме: виїзду геодезиста на місце, використання спецприладів на кшталт нівелірів або GPS-технологій і т.п.

Сучасні технології, наявні на озброєнні інженерів команди «Геоспектр-7», дозволять найбільш точно виміряти посівні угіддя. Після процедури ви отримаєте детальний акт із зазначенням непридатних для землеробських робіт зон на кшталт ярів або лісопосадок.